מי צריך מכונת חיתוך וחריטה בלייזר?

מי צריך מכונת חיתוך וחריטה בלייזר?

היום יש מגוון רחב של שיטות חיתוך של חומרים גלם כאלה ואחרים, מפעלים רבים עובדים היום עם מכונות חיתוך שונות כמו מכונת CNC ומכונת חיתוך וחריטה בלייזר. לכל מכונת חיתוך יש את המאפיינים שלה ואת היתרונות והחסרונות שלה. שיטת חיתוך וחריטה בלייזר מלווה אותנו מספר שנים בודדות בתחום ובהחלט אהודה בקרב הלקוחות הקבועים שלנו. ריכזנו עבורכם את מה שעליכם לדעת לפני שאתם בוחרים בשיטת חיתוך זו. 

איך התהליך מתבצע?

התהליך מתבצע על ידי מיקוד קרן לייזר בחומרים שונים לפי הבחירה של הצרכן. קרן הלייזר היא בעלת הספקת גבוה וממוקדת באמצעות תוכנות מחשב אל החומר המיועד לחיתוך. היתרון המשמעותי של מכונת חיתוך וחריטה בלייזר הוא התוצר המדויק שאנו מקבלים בסוף העבודה ובנוסף, אין לכלוך כמו אצל מכונות אחרות (כמו שבבי עצים וכו'…). חיתוך וחריטה בלייזר יעיל בעיקר על גבי לוחות שטוחים, את עוצמת הלייזר יש לבחור בהתאם לעובי המוצר אותו נרצה לחתוך. גם למכונות אלה קיימות מספר מכונות שונות ולכל אחד מהדגמים יש מאפיינים אחרים כמו אורך גל לייזר שונה, התאמה לחומרים שונים ועוצמת קרן הלייזר. יש חומרים המיועדים לעוצמת קרן לייזר חלשה יותר ויש חומרים הדורשים מאמץ גבוה יותר של המכונה. חשוב לציין, בתהליך זה אין כל מגע של מכונות מלבד קרן הלייזר, לכן התוצר המוגמר יהיה מדויק ומשורטט. כמובן, כדי להשתמש בתוכנה זו ולהשיג תוצאות טובות עלינו להיעזר באיש מקצוע מוסמך וללכת למקום המתמחה בשיטה זו.

מי צריך מכונת חיתוך וחריטה בלייזר?

לרוב, מה שצריך את מכונת החיתוך וחריטה בלייזר יהיו המפעלים הגדולים, מפעלים המייצרים חלונות, נגריות, מפעלי ייצור כאלה ואחרים. מכונה זה יעילה ומציעה לנו פיתרון מהיר לכל בעיה. כיום יש תחרות רבה בתעשייה בין מכונת חיתוך וחריטה בלייזר ובין מכונת CNC שגם היא מכונת חיתוך חדשנית.

לסיכום

מכונת חיתוך וחריטה בלייזר נכנסה אלינו בשנים האחרונות והיא שדרוג למכונות הקודמות לה. הצרכנים העיקריים של המכונה הם מפעלים תעשייתיים ויצרנים. אין ספק שהתוצאה של המכונה הזאת בהחלט הולם ושווה את ההשקעה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יופרס
אחסון אתרים כסוג של שירות התפתח יחד עם האינטרנט וכבר שנים רבות מהווה אחד ממרכזי נותנים השירותים...
קרא עוד »
נוב 18, 2022
השכרת קריוקי
אין שום ספק כי השכרת קריוקי יכולה להפוך כל סוג של אירוע להצלחה סוחפת ובלתי נשכחת. היום נפוץ לראות יותר...
קרא עוד »
פבר 16, 2021
איך מרוויחים כסף ממוסיקה
כדי להרוויח כסף ממוסיקה אתם צריכים לדעת איך לשווק את עצמכם וכמובן שגם לבחור במקצוע ספציפי שיוכל...
קרא עוד »
אוק 05, 2021