שטיח למטבח – כל אמא חייבת אחד כזה

שטיח למטבח – כל אמא חייבת אחד כזה

מטבח הוא מקום שבו יש הרבה מאוד המולה, כאשר העידן הנוכחי שם את הדגש בעיקר עם החלל הזה שהוא נקודת המפגש היותר בולטת והאזור שבו כל בני הבית נמצאים מספר רב של פעמים במהלכו של יום בודד אחד. אחד מן הפריטים שתמיד נמצא שם הוא שטיח, כאשר שטיח למטבח הוא הדבר שאמא בשלנית מאוד תעריך, כפי שאמא חובבת הום סטיילינג תעריך נוכחות יפה של מצעים למיטה וחצי בחדר הילדים.

שומרים על אזור עבודה נקי

עבור מה בכלל החלו להציב נשים שטיחים באזור של המטבח, דבר שנראה לא הגיוני? ובכן, כאשר עובדים בסביבה של המטבח יש נטייה לכל מיני חומרי בישול ליפול אל הרצפה כולל טיפות של מים שזולגות להן משטיפת הכלים ומכל מה ששם עושים. הצבה של שטיח באזור שצמוד אל הכיור הופכת את האזור של המטבח יותר נקי עם שטיח שעליו הכל נופל בלבד, וממנו את כל הלכלוך לאחר מכך בנוחיות מנקים. הטיפות לא מרטיבות את הרצפה והפירורים הקטנים נשארים רק על השטיח מבלי להתקדם אל אזורים נוספים.

שדרוג המראה של המטבח

בסופו של דבר הרכישה של שטיח בצורה פרקטית, הביאה אל ייצור של כל מיני סוגים ל שטיחי מטבח, כך שנכון להיום ניתן לבצע קנייה שלטיח שגם שומר על המטבח נקי וגם משדרג את המראה שלו בצורה שאותה הכי מעדיפים. יש שטיחים אשר עשויים מכל מיני חומרים, כולל שטיחי פי וי סי, שאותם הכי קל לנקות מכל אותו לכלוך שנופל מטה כאשר אוכל מנקים ואת הכלים של המטבח שוטפים. השטיח יוצר מראה יותר מעוצב לרצפת המטבח ולא נראה כמו שטיח מרופט שאותו כל הזמן מחליפים.

> בדקו גם מצעים זוגיים באתר מצעים מהחלומות

העברה של מסרים משעשעים

התחום של שטיח מטבח כל כך השתפר והשתדרג, עד כי ניתן לראות שהייצור כבר מגיע עם כל מיני סוגים של הדפסים שיכולים להיות לא רק יפי ומעוצבים אלא גם משעשעים. עם משפטים כמו "המטבח של אמא" או "כאן מכינים אוכל טעים", כל אחד יכול לבחור לעצמו שטיח שגם יהיה פרקטי, גם יהיה בעל מראה מעוצב וגם ייתן עוד סוג של הלצה עם חיוך עבור כל מי שעובר על פניו ואת המשפט הזה מכיל.

כתוב/כתבי תגובה