החלקת קראטין – למה היא עדיפה?

החלקת קראטין – למה היא עדיפה?

מבין הסוגים השונים של החלקות השיער, אחת המוצלחות והנדרשות ביותר היא החלקת קראטין לאור היתרונות הרבים שלה. 

החלקת קראטין 

חומר הקראטין הוא סוג של חלבון אשר אינו מתמוסס. הימצאותו על גבי סיבי השיער יוצר מצב שבו הוא חודר לכל חור זעיר הקיים על סיב השיער ומשקם את כל אחד מהם קראו עוד כאן

החלקה זו מתאימה מאד לנשים אשר ביצעו לאורך שנים פעולות רבות בשיער אשר חלק מהן גרמו לו לנזק. צביעה של השיער בשלל גוונים ופסים, הבהרה שלו, שימוש בתכשירים רבים ושימוש נרחב ובתכיפות גבוהה בפן. התוצאה הכללית היא שהשיער יבש, פגום וקיימים בו נזקים שונים בשיער ויש צורך לשקם אותו ולבצע מהלך של הבראה. חלבון זה מאפשר לשיער צמיחה בריאה, אווריריות, גמישות וחיוניות רבה.

החלקת קראטין מותאמת לאקלים הים תיכוני הישראלי, לשמש היוקדת וללחות הגבוהה. לכן היא יוצרת שיקום נקודתי במקומות בעייתיים לאורכה של שיערה וגם שיקום נרחב של המראה הכללי. היתרונות הרבים הללו סוחפים נשים רבות לבצע החלקה מסוג זה אחת לכמה חודשים לשביעות רצונם המלאה לאור התוצאות הנפלאות, הן מבחינה שיקומית והן בנראות הכללית.

> קראו על החלקת קראטין אצל דיויס ואודי

מטרות ביצוע החלקת קראטין 

נשים מעוניינות שהשיער שלהן יהיה בריא, חלק, נעים למגע ושופע. את כל התוצאות הללו משיגים בהחלקת קראטין. עקב כך החלקת קראטין היא זו שנשים מעדיפות לבצע ואפשר לראות זאת במספרות המובילות בכל הארץ.

כולן יודעות שמדובר בטיפול שהוא זמני שמחזיק בין שישה לשמונה חודשים לכל היותר ולאחר מכן יש לבצע טיפול משלים. היתרון הגדול הוא שמגיעים למספרה פעם אחת כדי לבצע את ההחלקה ולאחר מכן אין צורך להגיע לעיתים תכופות כדי לעשות פן כיוון שהשיער כעת הוא גמיש ומסתדר מעצמו בכל סיטואציה כמו לאחר חפיפה ולאחר הבילוי בים ובבריכה. 

החלקת קראטין גם לגברים 

גם גברים רבים אשר ביצעו פעולות שונות בשיער כמו גוונים, צבע, הבהרה ועוד שמים לב לשינויים אשר קרו בטיב השיער שלהם ולכן גם הם מבצעים החלקת קראטין מעת לעת ומרוצים מהשינוי.

כתוב/כתבי תגובה