איך לשמור על הילדים גם מרחוק?

כל הסיבות להתעדכן אונליין במודיעינט

כאשר יום העבודה של הורה ממוצע הוא הרבה מעל שמונה שעות, יש לכם מעט מאוד זמן לבלות עם הילדים שלכם בבית. גידול ילדים בשילוב עם קריירה מוצלת דורש מכל הורה להשקיע משאבים רבים על מנת לשמור על הילדים בריאים ושלמים גם אם אתם לא נוכחים פיזית בבית כדי לטפל בהם. מלבד העזרה הגדולה אשר מקבלות משפחות רבות מצד סבא וסבתא, פיתוחים טכנולוגיים שונים מאפשרים להורים לשמור על שליטה בבית לאורך יום העבודה ולהגן על הילדים בקלות יחסית.

עזרים טכנולוגיים בשימוש הורי

הטכנולוגיה אכן שינתה את חיינו בתחומים רבים, אולם החדירה של אמצעים טכנולוגיים אל תוך מערכות היחסים בין הורים לילדים הביאה לתמורות ניכרות ביותר. שימוש בעזרים טכנולוגיים כמו מצלמות ברחבי הבית מאפשר להורים להיות בעבודה אך להשגיח בעין פקוחה על המתרחש בבית. כמו כן באמצעות סמארטפון חכם ניתן לשמור על קשר עם הילד גם בשיחות והודעות אך גם על ידי התקנת תוכנות מעקב ופיקוח הורי על גלישה ברחבי הרשת. לילדים כיום קשה מאוד להסתיר התנהגויות שאינן תואמות את הנורמה או שהן אסורות על ידי ההורים. כל ניסיון כזה עלול למצוא את עצמו נכשל בעיקר בזכות היכולת של הורים להיות במעקב גלוי וסמוי אחר הפעילות של ילדיהם.

אחריות הורית לאורך כל שעות היממה

בתור הורים החשש הגדול ביותר שלכם הוא לבריאותם ולשלמותם של ילדכם. אין זה מובן מאילו שאתם תוכלו להמשיך לפרנס את הבית בכבוד ועדיין להיות בטוחים שהילדים שלכם מוגנים. רק בעזרת שילוב עזרים טכנולוגיים וניהול מערכת יחסים פתוחה ותקשורתית עם הילדים שלכם אתם יכולים לצאת מהבית בכל בוקר בראש שקט. האחריות ההורית אמנם לא פחותה גם אם השימוש בטכנולוגיה, אך אתם בהחלט יותר רגועים. ילדי המפתח של שנות האלפיים נמצאים יותר ויותר באינטרנט וחשופים לתכנים שאינם הולמים ולאנשים אשר יכולים להיות מסוכנים להם, ולכם אין מנוס מלבצע פעולות בשטח שיאפשרו לכם לשמור על איזון בין משחק בריא ובין פעולות מסוכנות להם בבית ובחוץ.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
על מה חשוב להקפיד בביצוע איטום מבנים תת קרקעיים?
כאשר ניגשים אל ביצוע איטום מבנים תת קרקעיים יהיה חשוב לוודא מראש כי לא קיימת רטיבות ובמידת הצורך...
קרא עוד »
אוק 16, 2021
קורסים להדרכת הורים – 5 דברים שכדאי לדעת
הורים שלא רוצים להישאר מאחור ולדעת שהם לא עושים את הטוב ביותר למען הילדים שלהם צריכים להבין שהם...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021
בני ינאי
בני ינאי נחשב לאחד האנשים המוכרים והמשפיעים ביותר בארץ. מדובר על אדם שנולד ב- 18 במאי בשנת 1971, ומאז הוא...
קרא עוד »
יונ 03, 2020