איך אפשר לטבול בג'קוזי בחורף?

איך אפשר לטבול בג'קוזי בחורף?

אצל רבים חווית רחצה מתקשרת ישירות עם העונה החמה והקיץ החמסיני הלוהט. בקיץ מתחשק להם לצאת לבריכה, לרחוץ בים או להתפנק בספא. אבל המציאות מספרת שזה לגמרי לא נכון. גם בחורף הרחצה נעימה ומיטיבה עם ההרגשה. אמנם המטרה שלה שונה מהרחצה הקיצית – אם בקיץ הרחצה נועדה להקל על החום ולשבור את החמסין ואת ההרגשה המעיקה שהוא מבא בכנפיו, בחורף אנחנו מחפשים לחמם את העצמות שלנו. הרחצה החורפית בהחלט חשובה ומביאה תוצאות נפלאות. אז אם אתם מתלבטים לגבי שימוש בג'קוזי בחורף דעו לכם – אין מתאים וטוב מזה.

על הטמפרטורה

לפני שנכנסים למים חשוב לזכור כי הטמפרטורה משמעותית מאוד ביחס לחוויה שלכם. אבל יש להתייחס לשני פרמטרים – לטמפרטורה בחדר ולטמפרטורה של המים. חשוב כי החדר עצמו יהיה מחומם ונעים, כך שהשהייה במקום וההתארגנות לטבילה בג'קוזי יהיו אפשריים ונעימים. כמו כן יש להתאים את הטמפרטורה של המים עצמם. וזאת כדי שכאשר נכנסים לתוך הג'קוזי ההרגשה תהיה נעימה וחמימה. יש שיגזימו ויעלו את המעלות של המים עד כדי כוויה כמעט. עבור אחרים מים חמימים יספיקו. כמובן שיש לוודא שהמים לא חמים מידי, אך מעבר לכך הבחירה תהיה בהתאם להעדפות האישיות של המתרחץ.

עוד מידע בנושא תמצאו באתר https://www.poolgarden.co.il/

לאחר הרחצה

לאחר שהגוף שלנו נמצא בתוך מים הוא נוטה לאבד את החמימות הטבעית שלו, ולוקח לו זמן להתחמם. אם כי יש מי שלאחר רחצה חמה מאוד יחוש חמימות עמוקה בכל חלקי גופו. אבל בכל מקרה יש לזכור כי עלינו לשמור על הבריאות שלנו ולדאוג ללבוש הולם לאחר תום הרחצה. וזאת כדי לעזור לגוף שלנו להתחמם כיאות ולהתגבר על המעבר מהשהייה בתוך המים לאוויר ולמזג האוויר החורפי.

ג'קוזי בחורף ובקיץ

אז אם אתם מעדיפים את חוויית הג'קוזי בקיץ וסבורים שזו העונה המתאימה עבור חוויה זו מומלץ להתנסות בג'קוזי חמים ונעים ביום חורפי. אין כמו זה מחמם ומרגיע, מעלה את טמפרטורת הגוף ומגביר את זרימת הדם. זו חוויה נעימה וחיובית שמשפרת את התחושה האישית שלכם ומחממת את החורף הצונן שלכם עם חוויה חמימה ונעימה!

כתוב/כתבי תגובה