אתר הקופונים הישראלי שמביא החנות למותגים הגדולים בישראל

אתר הקופונים הישראלי

אחת ההשפעות המשמעויות של אינטרנט על עולם הצרכנות, הוא הרעיון של אתרי קופונים. אתרים אשר מוכרים לגולשים קופון במחיר זול, ומאפשר להם ליהנות מהנחות ומבצעים ייחודים ברשתות וחנויות שונות. האתרים מתבססים על שיתופי פעולה שהם עושים עם בתי עסק שונים. 

הרעיון הוא, לאפשר לגולש לקנות קופון במחיר מסוים ואז הוא יכול לגשת איתו אל החנות ולרכוש שם מוצר במחיר זול יותר ממחירו הנקוב או ליהנות מאופציה שאיננה פתוחה לכל הלקוחות. למשל, אם מדובר על מסעדה או בית קפה, אז ניתן לרכוש קופון ולקבל בעזרתו ארוחה ייחודית, בין אם זה במחיר הקופון ובין אם זה במחיר זול מהרגיל. 

בתי עסק מוכנים להשתמש בפלטפורמה זו, בין היתר, כי הם מבינים שכך הם יכולים למשוך קהל לקוחות חדש וכן, הרבה פעמים הקופונים שמישים בשעות "מתות", כלומר שעות שאין הרבה פעילות בעסק. כך הם מושכים לקוחות להגיע גם בשעות אלו. 

אתר קופונים יעדיף לעבוד עם מותגים וחברות גדולות ולו מסיבה פשוטה, אז הרבה יותר גולשים יעדיפו לרכוש אצלו קופון. 

מה היתרונות של עבודה עם מותג גדול

ראשית, הרבה לקוחות מעדיפים מראש לרכוש מוצרים ושירותים של מותגים גדולים. ברגע שהם יכולים לרכוש קופון ולהשתמש בו, אז הם יוצאים מרווחים. 

שנית, הרבה יותר קל ונגיש לפנות לחנות או מותג גדול, מאשר לפנות לעסק קטן. גולשים הרבה יותר חשופים לחנויות ומותגים גדולים, מעבר לכך שהם מרגישים הרבה יותר בטוחים לפנות אליהם, מאשר לפנות לעסק קטן שהם לא בהכרח מכירים. 

שלישית, יש יותר אופציות, הרבה יותר אפשרויות, וייתכן שהחשיפה היא הרבה יותר רחבה, לקהל הרבה יותר גדול מאשר לעסק קטן כזה או אחר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עונש על נהיגה בשכרות – מה ישפיע עליו?
לפעמים זה נדמה כאילו להיתפס על נהיגה בשכרות זה הדבר הכי נורא שיכול לקרות. אנחנו כמובן לא רוצים להוריד...
קרא עוד »
פבר 14, 2022
הטרנדים שמשגעים את עולם האופנה
עולם האופנה הינו עולם דינאמי, זהו עולם שרק הולך ומשתנה ככל שהשנים חולפות, האופנות משתנות וטרנדים...
קרא עוד »
ינו 25, 2019
גיטרה קלאסית
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים ללמוד לנגן על גיטרה קלאסית. מדובר על גיטרה שמסוגלת להפיק...
קרא עוד »
אפר 07, 2020