עיצוב לוגו מרשים וייחודי

עיצוב לוגו מרשים וייחודי

לא מעט בעלי עסקים מעוניינים שיהיה להם לוגו מרשים וייחודי, לוגו ש"יתפוס את העין", שיהיה מיוחד וזכיר. ויש היגיון רב ברצונות האלה. אלא, שחשוב לזכור שבעוד שלוגו חייב להיות ייחודי הוא לא חייב להיות בהכרח "בומבסטי" ומפוצץ. ברוב המקרים, היופי קיים בפשטות.

לוגו מינימליסטי מרשים לא פחות

דווקא הפשטות והמשחק עם כמה שפחות אלמנטים, כמה שפחות טקסטים וכמה שפחות פונטים וצבעים – היא זו שהופכת את הלוגו לכזה שזוכרים ומשאירה חותם. בעלי עסקים רבים מבקשים מהמעצב להכין להם לוגו עם המון דמויות ואימג'ים, מבקשים מהמעצב להשתמש בצבעים שלא בהכרח מתאימים, וכך נוצרים לוגואים עמוסים, מקושקשים. בקיצור, לא טובים. כשבאים לייצר לוגו, חשוב תחילה לחשוב על קהל היעד שלכם. בעידן הטכנולוגי והמהיר של היום אנשים היום מחפשים מסרים קצרים וברורים. כמובן שזה לא אומר שהם לא יכולים להיות קצרים ומעניינים. במילים אחרות, נסו לייצר מסר שיהיה ברור, קצר אך גם מעניין. והכול – במינימליזם. כי זה האתגר האמיתי!

וחשוב מכך, לוגו ייחודי

ישנם אתרים רבים ומגוונים המצעים שירות של עיצוב לוגו במחירים אטרקטיביים. אלא, שמרביתם מציעים עיצוב שנבחר מתוך טמפלטים, כלומר מתוך תבניות מוכנות. חשוב לקחת בחשבון ולהבים שאלו אינם לוגואים שמעוצבים אישית לפי צרכי העסק שלכם, אלא תבניות מהן ניתן לבחור צורה מסוימת ולהוסיף להם את השם של העסק שלכם, ומקסימום לשנות צבעים. הבעיה היא שכמו שאתם יכולים לקנות עיצוב שכזה, כך יכול כל בעל עסק לבחור באותו עיצוב בדיוק ולקנות גם הוא את הלוגו שבחרתם, עם שינוי שם העסק, ואולי בצבעים אחרים. דבר זה פוגע בייחודיות של העסק שלכם. שהרי, ברגע שקהל היעד רואה את אותו מיתוג אצל עסקים שונים מתחרים יכולים לקרות כמה דברים. ייתכן שיבלבל בין העסקים (וזה יכול להיות לטובה או לרעה…), וייתכן גם שלא יזכור אף אחד מהם – כי הרי שניהם נראים אותו הדבר. ייתכן שתקבלו תלונה שבכלל כוונה לעסק עם הלוגו הדומה לשלכם וכו. בקיצור – יש לא מעט בעיות בבחירת לוגו מסוג זה.

לוגו ייחודי במחיר משתלם

ישנן חברות המתמחות בעיצוב לוגו לעסק ומספקות חבילת מיתוג לעסק במחירים משתלמים במיוחד. לוגו 24 לדוגמה מציעים עיצוב לוגו ייחודי ואישי לעסק שלכם תוך 24 שעות בלבד. באתר ניתן לראות דוגמאות ללוגואים רבים שעיצבו ולהמלצות מלקוחות שעיצבו דרכם. החברה מציעה גם חבילת מיתוג לעסק הכוללת עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב חתימה ממותגת למייל, עיצוב דף לוגו לעסק וכן עיצוב תמונת פרופיל ותמונת קאבר לדף העסקי של העסק בפייסבוק.

לסיכום, בבואכם להזמין לוגו לעסק שלכם, כדאי שתוודאו שהלוגו מעוצב אישית עבור העסק שלכם. כדאי שהעיצוב לא יהיה "עמוס" מידי, אך כן יהיה כזה שמייצר עניין עבור קהל היעד שלכם. בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה