דברים חשובים שצריך לדעת על מזרני טופר

מזרני טופר הם שכבה נוספת של נוחות, מניחים מזרן זה על מזרן קיים וזאת כדי לשפר את איכות השינה.

מזרני טופר שימושיים 

כאשר יש מיטה זוגית שהמזרן שלה אינו נוח כיוון שאיכותו ירדה, אפשר להניח מעליו מזרן טופר וכך אין צורך לרכוש מזרן חדש. מזרן טופר מתאים להנחה על מזרן ספוג, לטקס או לחלופין מזרן קפיצים וזאת בתנאי שהקפיצים שלו איכותיים ולא שקועים. 

כאשר מניחים את השכבה הנוספת של מזרן טופר שהוא בעובי של 5 ס"מ ועשוי מלטקס או ויסקו, מקבלים נוחות מקסימלית וכל מי ישן על מזרן זה מרגיש את הנוחות הנפלאה שלו ולא את ההשלכות של המזרן בעייתי שנותר למטה ומשמש רק כמזרן בסיס קשיח וכשכבה לגובה בלבד. 

שינה איכותית על מזרן טופר 

את מזרן טופר מניחים על המזרן הקיים הן אם מדובר במזרן זוגי או לחלופין בשתי מיטות יחיד צמודות כמו מיטת יהודית אשר לאחר הנחת מזרן טופר הופכת להיות מיטה זוגית.

מזרן זה קיים בוורסיה של ויסקו שמאפשרת פיזור לחצים במזרן מפנק ורך שהוא עשוי מספוג פשוט בגובה של 4-3 ס"מ ומעליו ויסקו בשכבה של 2-1 ס"מ. או לחלופין מזרן טופר העשוי מלטקס, יש בו סחרור מעולה של האוויר בעת השינה והוא רך פחות אך נוח מאד לשימוש. להמשך קריאה אודות טופר ויסקו

פתרון אידאלי כאשר המזרן נשחק 

למי שיש מזרן זוגי שעם הזמן נשחק אך הבסיס שלו הוא עדיין איכותי והוא אינו מעוניין לרכוש כעת מזרן חדש משיקולים שונים כמו לדוגמה שיקול כספי, יכול לרכוש כת מזרן טופר שיפתור לו את בעיית איכות השינה לאור הנוחות המקסימלית שהוא מעניק לכל מי שישן עליו.  למידע נוסף אודות טופרים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לשים לק ג'ל לבד בבית
זה נכון, אפשר ללכת למניקוריסטית, למניקור וגם בשביל לק ג'ל מקצועי. אבל אין שום סיבה שלא להכיר את הדרך...
קרא עוד »
אפר 23, 2022
פתיחת הסודות של בחירת חברת ניהול נכסים
בכל הנוגע לעולם הסבוך של השקעות נדל"ן, בחירה נכונה של חברת ניהול נכסים יכולה לעשות את כל ההבדל. במאמר...
קרא עוד »
אוק 30, 2023
איך לבחור נעלי כדורגל
כל מי שעוסק בכדורגל מודע ככל הנראה לחשיבות של נעילת נעליים מתאימות. הנעליים שעשויות לשמש אותנו לצורך...
קרא עוד »
נוב 13, 2019