איימק 2019

איימק 2019

איימק 2019 יצא לשוק, ומעריצי אפל חוגגים ובגדול! מדובר על אחד המחשבים האיכותיים והחזקים ביותר שהחברה השיקה, דבר שמהווה את אחד היתרונות הגדולים ביותר של המוצר. מעבר לביצועים המדהימים של המחשב, יש לתת את הדעת לעיצוב האלגנטי והדק, אשר נשמר כבר מהדגמים הקודמים של המחשב. כל מי שמעוניין להגיע לפגישת עבודה למשל, ולהרשים את המשתתפים במחשב איכותי ויוקרתי, חייב לרכוש לעצמו את הדגם החדש של איימק. מדובר למעשה על עסקת חבילה משתלמת ביותר, הכוללת מעבד חזק מהדור השמיני של אינטל או לחילופין מעבד מסדרת i9, בהתאם לסוג הדגם הנבחר. מעבדים מסוג זה מעניקים למחשב חוזק ועוצמה שעוד לא נראו עד כה, לא במחשבי אפל ובטח שלא אצל החברות המתחרות.

איימק 2019 – פריט חובה לכל חובבי אפל

כאמור, מדובר על מחשבים חזקים ועוצמתיים במיוחד, שלא יאכזבו אתכם בשום תחום. מחשבים אלו יכולים להתאים בצורה מושלמת לעבודה בתחום העיצוב הגרפי, משחקי מחשב כבדים ולצורך כל שימוש אפשרי אחר. ניתן למצוא מספר דגמים חדשים, כאשר הגודל שלהם נחלק ל – 27 אינץ' או ל – 21.5 אינץ'. בשני המקרים ניתן למצוא ביצועים גרפיים מדהימים, בין היתר בזכות כרטיסי הרדון פרו הקיימים במחשב. כרטיסים אלו יכולים להגיע עם זיכרון גרפי משתנה, החל מ – 2GB ועד ל – 8GB. נתונים אלו מעניקים את היתרון הגדול ביותר למחשבי האיימק, היות והם מהווים את הפתרון המושלם לכל מעצב גרפי ולכל סטודיו מקצועי. מחשבים אלו מהווים למעשה מכונת ביצועים שלא יכולה להתחרות בשום מחשב אחר, היות והם מספקים ביצועים חזקים פי 2 מכל אופציה אחרת שקיימת היום בשוק.

לסיכום, איימק 2019 נחשב ללא ספק לפריצת הדרך המשמעותית ביותר של השנה. חברת אפל התעלתה על עצמה, באמצעות מחשב אלגנטי, יוקרתי ובעל ביצועים מדהימים ביותר. הביצועים מתאפשרים בזכות המעבדים החדשים ומשוכללים ביותר של חברת אינטל, כמו גם בזכות כרטיסי המסך החדשניים והעוצמתיים ביותר. מחשבים מסוג זה יכולים להתאים כמובן הן לשימוש פרטי והן לשימוש מקצועי. מעצבים גרפיים למשל, ישמחו לשמוע על המחשב החדש, אשר יוכל לספק להם את הפתרון העוצמתי והמומלץ ביותר לעבודה.

כתוב/כתבי תגובה