אילו שירותים אינסטלטור חירום לא יספק לכם

אילו שירותים אינסטלטור חירום לא יספק לכם

קול בעבוע מים מעיר אתכם באמצע הלילה. אתם מורידים רגל מהמיטה, רגל שנייה,  אבל לא, הרגל שלכם לא נוגעת ברצפה, היא שטה לה בתוך גיגית מים. המומים, אתם פוקחים את העיניים ורואים, שהבית כולו מוצף מים. בשלב הזה אתם כבר ערניים לחלוטין.

השאלה מה עושים? האם יש אינסטלטור שיכול לבוא באמצע הלילה ולתקן את הנזילה הפראית שפרצה אצלכם בבית? לא ברור. גם אם כן, האם הוא יוכל לתקן את הנזילה בזמן קצר? אולי צריך להחליף את כל הצנרת? 

אז כן, יכול להיות אמנם, אבל את זה רק הוא יוכל להגיד לכם. אז אלו שירותים אינסטלטור חירום מספק ואלו הוא לא יספק? המשיכו לקרוא כדי לדעת. לקריאה אודות אינסטלטור חירום בירושלים

שירותים של אינסטלטור חירום:

כאשר מדובר על אינסטלטור חירום, חשוב לדעת מראש שהמחירים לא יהיו אותו דבר. בדיוק כמו שבמוניות בלילה יש תעריף 2, גם אינסטלטור שמספק לכם שירות באישון ליל, יגבה הרבה יותר כסף עבור אותו שירות שביום היה עולה פחות. 

אינסטלטור חירום כמובן לא ירים את כל הרצפות באמצע הלילה שכן זו עבודה שתסתיים כנראה בצהריים למחרת, אולם הוא כן יכול, במקרים מסוימים, לתת פתרון נקודתי ובכך להביא לסיומו של הסיוט באותו לילה. 

למשל, ניתן לאטום באופן זמני את הצינור שהתפוצץ או על ידי חלקי צינור אחר או בשיטות אחרות, השורה התחתונה היא שהבית יהיה נקי לפני סוף הלילה. יתכן כמובן שלאחר מכן תצטרכו להביא איש מקצוע שיפתור את הבעיה מהשורש. 

מומלץ מאוד שהאינסטלטור שלכם יהיה אחד כזה שמגיע גם בלילה וגם ביום. זה יכול להיות אולי עובד תחתיו, אבל כדאי שיהיו לכם את כל האופציות. למידע בנושא שרברב בירושלים

כתוב/כתבי תגובה