כך תדעו אם גם אתם זכאים לדרכון פורטוגלי

כך תדעו אם גם אתם זכאים לדרכון פורטוגלי

כיום יש לא מעט אנשים בכל רחבי הארץ אשר זכאים לדרכון פורטוגלי, קראו בהרחבה באתר. במידה וגם אתם מעוניינים להצליח להוציא דרכון פורטוגלי, ראשית, חשוב לדעת האם אתם אכן זכאים לכך. במידה ואתם צאצאים של מגורשי ספרד קיים סיכוי סביר בהחלט שאתם אכן זכאים להוציא דרכון פורטוגלי. רוב מגורשי ספרד הוגלו לפורטוגל ולכן במידה ואתם צאצאים של מגורשי ספרד קיים סיכוי סביר שאתם יכולים להצליח להוציא דרכון פורטוגלי.

דרכון פורטוגלי – זה לא חלום

לפני מספר שנים לא היה ניתן להוציא דרכון פורטוגלי ליוצאי ספרד אשר בוודאות עברו דרך פורטוגל וישבו שם לא מעט שנים. אך בשנת 2015 חל שינוי משמעותי בחוק אשר מאפשר לצאצאים של מגורשי ספרד אשר עברו בפורטוגל לקבל דרכון פורטוגלי. בעזרת השינוי הגדול כיום יש לא מעט אנשים בכל רחבי ישראל אשר מוציאים דרכון פורטוגלי ונהנים מאזרחות אירופית על שלל יתרונותיה.

צאצאים למגורשי ספרד

לכן במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של אזרחות אירופית הכוללים בעיקר: לימודים אקדמיים בחינם, אפשרות של שהייה ארוכת טווח באירופה,אפשרות תעסוקה באירופה ועוד. על כן חשוב לדעת כי במידה ואתם אכן צאצאים של מגורשי ספרד סביר להניח כי אתם הכי זכאים להוצאת דרכון פורטוגלי ללא מאמץ או תהליך בירוקרטי קשה במיוחד.

שינוי משמעותי בחוק החל משנת 2015

לא מעט אנשים בוחרים לעבור את התהליך בעזרת עורך דין מומחה בתחום אשר ידע לעשות את כל הפעולות הנדרשות על מנת להעניק לכם דרכון פורטוגלי לו אתם זכאים על פי חוק. בעזרת עורך דין מומחה בתחום תוכלו ליהנות מקיצור משמעותי של כל התהליך הבירוקרטי ומקבלת דרכון אירופי במהירות המרבית.

מגוון יתרונות של הדרכון האירופי

מומלץ בחום לבדוק האם אתם זכאים לדרכון פורטוגלי בשל העובדה הפשוטה כי הוא יכול להעניק לכם יתרונות משמעותיים. בשל השינוי הגדול שחל בחוק בשנת 2015 כי היום החלום הרחוק קרוב מאי-פעם. בעזרת עורך דין מקצועי תצליחו לקבל את הדרכון הפורטוגלי שלכם תוך כמה חודשים בלבד.

קראו בהרחבה על הדרכון הספרדי https://getpassport.co.il/spanish-citizenship

כתוב/כתבי תגובה