איך לספר לו שאת בקטע של סאדו

איך לספר לו שאת בקטע של סאדו

אחד הדברים החשובים ביותר במערכת יחסים זוגית הוא מערכת היחסים המינית שבין בני הזוג. זוגות רבים מעוניינים לשדרג ולשפר את חיי המין שלהם באופן תמידי, על מנת להפיק מהם את המרב ובהתאם לכך, לחזק את האינטימיות הזוגית שלהם, את המשיכה ואת האהבה. העולם המיני הוא רחב ומגוון וכל אחד יכול להמשך לחלק כלשהו הנוגע אליו, אשר האחר לא בהכרח ימשך אליו. כך לדוגמא: אם את בקטע של סאדו אך אינך יודעת מהי דעתו בעניין, אך את בכל זאת מעוניינת לחוות זאת אתו, כדאי מאוד שתדעי כיצד להבהיר לו שאת בקטע, מבלי שהוא יירתע מכך.

מהו סאדו

כאשר מדובר על סאדו, מדובר על מערכת יחסים מינית אשר אלמנט השליטה בה דומיננטי. במערכת יחסים מינית זו, אחד מבני הזוג כנוע כמו בובות מין ואילו בן הזוג השני מהווה את השולט. ישנם אנשים אשר מתחברים יותר לצד השולט וישנם אנשים אשר מתחברים יותר לצד הנשלט. לא תמיד קל לספר לבן הזוג או לבת הזוג שאתם בצד של שליטה. מדובר ללא ספק בדבר שלא תמיד מתקבל במערכת יחסים זוגית או מינית, בייחוד כאשר בן או בת הזוג מתחברים לצד אשר בן הזוג איננו מתחבר אליו. כך למשל: יתכן מאוד שלבן או בת הזוג לא יהיה אכפת לנסות מאזו ביחסים המיניים, כל עוד הצד השני ממלא את המקום של הנשלט וישנם כאלה שלהפך. אם את חוששת לספק לבן הזוג שלך שאת בקטע של סאדו, כדאי שתדעי כיצד לעשות זאת נכון

בקרי באתר חנות סקס סופר טויס SuperToys אולי תמצאו שם רעיונות מעניינים שיפתרו את הדילמה

כיצד תספרי לבן הזוג שלך שאת בקטע של סאדו

אם את חוששת לספק לבן הזוג שלך שאת בקטע של סאדו, הרי שבשלב הראשון כדאי שתדברי אתו על התחום באופן כללי ותני לו להביע את דעתו. התחילי למשל בדיבור על סטרפאון למשל מבלי לדבר ישר על מה אפשר לעשות איתו. במידה והוא פתוח במידה כלשהי לתחום זה, הרי שאין דבר קל יותר מלספר לו שאת כבר לא מעט זמן חולמת על להתנסות בסאדו בחיי המין שלכם. אם את רואה שהוא מביע רתיעה מהנושא, הרי שעליך להמשיך לחשוף אותו בהדרגתיות לעולם הזה ולהסביר לו עד כמה זה יכול להעצים את החוויה המינית של אדם שנמשך לזה. לאחר שהוא יתרכך ויהיה פתוח יותר להכיל את זה, תוכלי לספר לו שאת בקטע. בן זוג אשר רוצה להסב לבת הזוג שלו הרגשה נעימה ביחסי המין שלהם, יהיה מוכן לנסות לא מעט דברים עבורה.

קראו גם: האם אימוני התחלה עם נשים באמת עובדים?

כתוב/כתבי תגובה