איך לשים לק ג'ל לבד בבית

זה נכון, אפשר ללכת למניקוריסטית, למניקור וגם בשביל לק ג'ל מקצועי. אבל אין שום סיבה שלא להכיר את הדרך הנכונה לעשות את זה לגמרי לבד. אחרי שתקראי את הדברים הבאים, תדעי איך לשים לק ג'ל לבד בבית, אבל עם תוצאות מקצועיות לגמרי. 

למה דווקא ג'ל 

לפני שאספר לכן איך לשים לק ג'ל לבד בבית, כמה מילים על למה בכלל ג'ל. לקים מהסוג הזה משולב עם ג'ל שיודע להיצמד הרבה יותר טוב לכל שטח הפנים של הציפורניים. כאשר הוא מיושם נכון, הוא יוצר שכבות ונשאר לאורך זמן שלם, חזק, לא מתקלף. בצורה נכונה, הוא לא מתרגש ממים וגם לא מחומרים רבים אחרים. אז כמה זמן תוכלי ליהנות ממנו? זה לא לנצח, אבל בין שבועיים לשלושה ולפעמים אפילו ארבעה שבועות, מובטח מראה ציפורניים מבריק, חזק ויפה מאי פעם. ועכשיו לעבודה. 

בלי קיצורי דרך והתוצאות מצוינות 

על מנת לשים לק ג'ל לבד בבית, אבל עם תוצאה מקצועית, אל תלכי לכיוון של קיצורי דרך. דבר ראשון צריך לחטא את אזור הציפורניים לפני שיוף. בעזרת פצירה משייפים קלות את הציפורניים ומסירים לאחר מכן עודפי עור בקצוות (אפשר להשתמש בתמיסה שמרככת עור קשה, לפי הצורך). מנקים את הציפורניים היטב משום שבאופן טבעי מצטברת שם שכבה שומנית. בשלב זה, הציפורניים מוכנות לטיפול העיקרי. 

תחילה מורחים פריימר, על הציפורניים. לאחר מכן, מייבשים בעזרת מכונת ייבוש. כעת מורחים את הלק בצבע הרצוי ומייבשים במכונה. חוזרים על הפעולה מספר פעמים, עד התוצאה הרצויה. מעל, משתמשים בטופ שזה השכבה המבריקה, כדי לסגור ושוב ייבוש. טיפ קטן – ניתן לרכוש אצבעונים מיוחדים להסרת לק ג'ל ישן, לפני ששמים חדש. 

 

כתוב/כתבי תגובה