איך להציע נישואים בצורה שתגרום לה להסכים?

איך להציע נישואים בצורה שתגרום לה להסכים?

כל כך הרבה מחשבות, רעיונות ושיקולים יש בשלב הזה בו הנכם מגיעים לרגע בו אתם מעוניינים להציע נישואין. ואתם מוגיעים את המוח ומנסים למצוא רעיון מוצלח וטוב כדי להציג את ההצעה לכם בצורה הנכונה, כך שהיא תתקבל על ידה באופן חיובי וטוב. וכמובן תגרום לה להיענות להצעה ולרצות לקשור את העתיד שלכם במשותף. אז כיצד נכון וכדאי לעשות זאת?

הטבעת והיהלום

עבור רבים הפריט שמסמל יותר מכל את טוויית החוט המשותף לעתיד הוא טבעת יהלום. כן, טבעת אירוסין שרוכשים לרגל העניין. מדובר על פריט בעל ערך סנטימנטלי שמעניקים אותו לקראת האירוסין. בשלב בו מגיעים לבשלות של הצעת נישואין, והרצון של שני הצדדים הוא לקשור את העתיד שלהם במסלול אחד משותף. כמובן שטבעת יהלום צריכה להיות מכובדת ומתאימה כדי שהיא תקלע לליבה ותעשה את העבודה.

מהי טבעת אירוסין?

חשוב לדעת שיש מגוון עצום של טבעות אירוסין מיוחדות בחנויות התכשיטים. כאשר מחלקה מיוחדת מיועדת עבור טבעות אירוסין. מדובר על טבעות שלרוב המבנה שלהם אחיד למדי – ויהלום מרכזי מעטר את מרכז הטבעת. הטבעת עשויה מזהב, פעמים בצבע צהוב ופעמים מזהב לבן. פעמים וסביב היהלום המרכזי משובצים יהלומים נוספים שתורמים את חלקם לעיצוב ולמראה של הטבעת.

על המחיר של הטבעת

נכון, מדובר על מתנה יקרה בהחלט. העלות של הזהב יקרה, אבל מה שמייקר עוד יותר את התכשיט זה דווקא היהלום. יש לשים לב שיש יהלומים בטווח רחב של מחירים. כאשר בהתאם לרמה של היהלום, לגודלו ולרמת הליטוש שלו משתנה המחיר. אמנם ניתן לבחור יהלום זול יחסית, אבל ככל שהתכשיט יקר יותר והיהלום משובח יותר – זה נראה בהתאם. אבל לא באמת כל אחד מבין בזה ולא כל אחת תזהה במבט עיניה האם מדובר על יהלום יקר ערך או פשוט יותר. ולכן יהיה נכון להקצות עבור הרכישה של הטבעת סכום משמעותי אך מותאם ליכולות שלכם.

הטבעת – נקודת הזינוק לחיים האמתיים

אכן, טבעת היהלום שאתם מעניקים לקראת האירוסין היא מתנה בעלת משמעות רבה לטווית הקשר שלכם.

הכתבה באדיבות אתר https://diamonds4u.co.il/

כתוב/כתבי תגובה