איך להתאים הדומים מעוצבים לכורסא קיימת?

איך להתאים הדומים מעוצבים לכורסא קיימת?

אין כורסא מושלמת בלי שיהיה לה הדום נוח לרגליים. גם אם הכורסא נראית לכם הכי מזמינה והכי נוחה, ממש לא מומלץ לכם לרכוש אותה לפני שתוודאו כי יש בה הדום לרגליים או לחילופין, אתם מתאימים לה בעצמכם הדום נוח ומתאים.

איך אפשר להתאים הדום לכורסא?

אז זה לא באמת דבר מורכב. העניין הוא שצריך להגיע לחנות המתאימה. לא בכל חנות רהיטים מוכרים הדומים לרגליים וגם לא כל הדום אכן ייתן לכם את המענה הרצוי בהתאם לכורסא הנבחרת.

חשוב לתת את הדעת על כך כי ההדום יענה על הנתונים הבאים על מנת שאכן הוא ייתן לכם את המענה המושלם והכורסא שלכם תהיה מושלמת.

  • הדום בגובה המתאים – חשוב שההדום יהיה בגובה שיתאים לכם בהתאם לגובה הכורסא. ההדום צריך להפוך את השהייה על הכורסא לנוחה ונעימה. אם הדום יהיה בדיוק בגובה המתאים, לא גבוה מידי ולא נמוך מידי, הרי שהכורסא אכן תהיה נוחה מאוד למנוחה.
  • הדום באיכות המתאימה – הדום הוא פריט נייד. הוא זז ממקום למקום, גם אם אתם לא ממש רוצים לנייד אותו. כי הוא רהיט קל ולא תמיד יישאר באותו מקום. בגלל זה חשוב שההדום יהיה חזק ועשוי מחומר איכותי על מנת שהוא לא ייהרס מהגרירה.
  • הדום בצבע והעיצוב המתאימים – על פי רוב עומדת הכורסא בסלון. גם אם לא, מדובר ברהיט מרשים וגדול התופס שטח משמעותי והוא בעל נוכחות. חשוב לבחור הדום שיהיה עשוי מחומרים מתאימים לחדר בו הוא אמור לעמוד וכמובן גם בצבעים של הכורסא. כך הוא יהיה נאה ונעים לעין ולא יהפוך לגורם זר ומוזר בחלל.

שווה להשקיע בהדום נוח ומזמין. הוא יהפוך את הכורסא לנוח פי כמה וכמה.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של ריהוט משלים לבית >>>

כתוב/כתבי תגובה