איך להנות מטיפול ספא מקצועי בבית

איך להנות מטיפול ספא מקצועי בבית

כדי ליהנות מספא מקצועי בבית, זקוקים לכמה מוצרים שקיימים בבית או רוכשים אותם מראש. אפשר ליהנות מהספא בכל זמן שנוח לנו ודבר זה מייתר את הצורך להגיע לספא בבית מלון או במקום אחר שהוא גם מרוחק וגם כרוך בתשלום.

ספא איכותי בבית 

אפשר ליהנות הנאה מושלמת מהספא הביתי בתוך האמבטיה בחדר האמבטיה או לחלופין אם יש בבית אמבט ג'קוזי, בנוסף ניתן לעשות טיפול פנים ביתי באמצעות תכשיר ביתי למיצוק עור הפנים.

ממלאים את המים באמבט ומוסיפים פנימה מלחים ושמנים ארומטיים, בריחות האהובים על כל אדם. להשלמת האווירה רצוי להדליק סביב האמבט כמה נרות ריחניים שיוצרים אווירה נעימה והריח של הנרות נישא באוויר.

מכיוון שנותרים בספא הביתי פרק זמן ארוך, נחמד לשמוע בזמן זה מוסיקה האהובה על מי שמתפנק באמבטיית הקצף לאחר ששופכים פנימה את קצף האמבט.

זה הזמן לעיסוי תאילנדי או שוודי שמשחרר את כל אחד מהשרירים והעצבים השונים מהמתחים ומהלחצים. העיסוי תורם לתחושה של רוגע ושלווה. 

טיפול בגוף לאחר השהות בספא 

הספא האיכותי יוצר עור רך ולכן זה הזמן לטפל בו, לעסות את הגוף בשמנים מתאימים, לקרצף ולהוריד את העור היבש בעיקר בכפות הרגליים ולמרוח פילינג חמאת שיאה. 

לאחר פרק זמן מסוים, מורידים את הפילינג ומעניקים לגוף טיפול של קרם גוף ריחני ומיוחד וטיפול לפנים הכולל מריחה של קרם לחות בטיב מעולה לבוקר או לערב בהתאמה. 

התחושה האישית לאחר הספא 

ההימצאות בספא היא פעולה נפלאה עבור כל אחד שרוצה קצת להירגע מימים עמוסים בבית ובעבודה כדי להרגיש עד כמה הוא נעטף בשקט, רוגע ושלווה. לאחר כל הטיפולים לגוף ולפנים, מתחילים חיים רעננים אשר שמים את כל מה שקרה לאחרונה בצד וצועדים קדימה עם המון אנרגיה. 

להזמנות לספא מפנק כנסו לאתר https://www.jelixir.com/

 

כתוב/כתבי תגובה