כיצד תבחרו את תאורת הלד הטובה ביותר לתעשייה?

כיצד תבחרו את תאורת הלד הטובה ביותר לתעשייה?

נורות לד הן לחלוטין הנורות של העשור האחרון ונדמה כי הן מתחילות לצוץ בכל מקום וכי הן מתאימות בכל מקום אותו תבקשו להאיר ולא לצרוך כל כך הרבה חשמל. בעיקר כשמדובר בעסק שלכם, תרצו את התאורה הטובה ביותר והנכונה ביותר עבור העובדים שלכם ועבור הייצור שלכם. אז כאשר מדובר בתאורה, נגיד לכם קודם כל שתאורת לד היא הדבר הנכון אך גם תוארת לד צריך לדעת איך לבחור.

הנה מה שאתם צריכים לחפש כאשר אתם בוחרים תאורת לד עבור העסק שלכם

התחשבו במידת שטף האור אשר מפיקות נורות הלד

בהתחשב בגובה התקרה, גודל החדר ופגישת קרני האור עם הרהיטים או המתקנים הקיימים בשטח התעשייתי של העסק שלכם. שטף האור ניתן למדידה על ידי מידת לוקס בהתאם לעוצמת האור של הנורות. כך תדעו בוודאות איזו נורה היא לא רלוונטית עבורכם ובכך תצמצמו את המבחר שלכם.

אורך החיים וירידת ערך

זה לא משנה מהיכן אתם בוחרים לרכוש את נורות הלד שלכם, תמיד אבל תמיד שאלו את היצרן או את הקבלן על אורך החיים של הנורות, מתי מתחיל הערך שלהן לרדת. קחו בחשבון כי נורות לד אמורות להחזיק עד כ-50,000 שעות באספקת חשמל רגילה כך שאם אומרים לכם בפחות, אתם לא בכיוון.

כמו כן, דעו כי ככל שאיכות הנורות תהיה גבוהה יותר, כך החום שייווצר יהיה נמוך ולא יגרום לבעיות כמו המסת חוטי החשמל של הנורות שלכם.

שימו לב לצבע הנורות

תאורה תעשייתית כמו גרילנדה מיוצרת לרוב במסות גדולות ואור הנורות יהיה בעל צבע לבן. כאשר יצרנים מייצרים נורות לד, ישנן חריגות מסוימות. יצרנים לעתים נוטים לקטלג אותם לארבע צבעי לבן אך הם כולם יקוטלגו תחת שני צבעי לבן. כך, כאשר תזמינו נורות, תוכלו לראות בעצמכם שישנם צבעי לבן אותם אנחנו רגילים לראות וישנם עוד שני גוונים מעט כחולים אשר לא קשורים כלל למה שהזמנתם. איכות שווה הכל.

אם אתם מרגישים שאתם צריכים עוד מידע, הרשו לעצמכם להתייעץ עם בעלי מקצוע או מומחה חשמל העוסקים בתאורה תעשייתית. הם ישמחו לעזור לכם ואתם תקבלו את התאורה שאתם צריכים.

כתוב/כתבי תגובה