איך לבחור ויברטור? כל מה שרציתם לדעת

ויברטור הוא אחד מאביזרי המין השכיחים ביותר והפופולריים ביותר בקרב נשים. מדובר על מכשיר מענג ורוטט במהירויות שונות ומסתובב במהירויות שונות והכך מעסה את הנקודות המענגות ביותר בגוף הנשי כמו הדגדגן, הוגינה ועוד. ויברטור מתוכנן והונדס כך שהוא יגיע אך כל הנקודות הרגישות ביותר בגוף האישה. 

כיום יש ויברטורים מסוגים שונים מסוגים שונים החל מויברטור קטן כמו רוקט פוקט עד  מכונת סקס שיש בה כמה אלמנטים של חדירה עיסוי ורטט. 

אם את רוצה לבחור ויברטור חדש או שאת רוצה להתחיל להשתמש באחד כזה – כדאי שתשימי לב לכמה דגשים בבחירת את המכשיר: 

איכות – כשאת קונה אביזר מין או כל מוצר אחר, חשוב שהוא יהיה איכותי ועמיד. את הרי לא רוצה להשתמש בו פעם אחת ולגלות שהוא לא עובד. ויברטור איכותי עשוי חומרים כמו סיליקון רפואי ושאר חומרים שנחשבים אגרונומים נעימים וכאלו שמספקים תחושה ריאליסטית. 

אחריות – וודאי שהמוצר מגיע עם אחריות יצרן. שימי לב שיש נשים אחרות אשר ממליצות על המוצר שאת רוצה לקנות. היכנסי לחנות אביזרי מין באינטרנט המספקת מגוון רחב של פריטים איכותיים עם אחריות. 

פונקציונאליות – ליד המוצר שאת רוצה לקנות חייב להופיע הסבר בנוגע לעבודה של הוויברטור, כמו מהירויות, פונקציות, התאמה אישי,  הפעלה, אופן עבודה וכולי. בחרי מוצר שתואם את הצרכים שלך. יש נשים שיצאו כזה שלמעשה את נקודת ה g יש כאלו שירצו רטט דגדגני ואולי את מחפשת עיסוי מדויק עם ויברטור לעיסוי. בחרי את האבירים  שיש להם את כל הפונקציות הדרושות לו הדרושות לך לגמירה מעולה. ה

יכנסי אל חנות לאביזרי מין בחרי את המוצר הטוב האיכותי והמתאים ביותר שיגיע אלייך במשלוח דיסקרטי לכולם מקום שנוח לך. 

כתוב/כתבי תגובה