איך תבחרו שף פרטי

איך תבחרו שף פרטי

לאחרונה אנחנו שומעים יותר ויותר על המושג של שף פרטי. אנשים רבים שרוצים מאוכל טוב וטעים אך בלי לצאת לשם כך מהבית, על כן הם בוחרים להזמין שף פרטי. הוא יבשל עבורם מטעמים במתחם הביתי שלהם והחגיגה תהיה טעימה ומושלמת.

טעימה ומושלמת? תלוי באיזה שף תבחרו…

אז איך תבחרו שף פרטי?

הבחירה בשף פרטי אמורה להתבצע מתוך בחינת האפשרויות השונות כמו כן בירור מספר פרטים שאכן יבטיחו כי הארוחה תהיה מושלמת.

  • אוכל טעים – ראשית יש לברר האם האוכל של אותו שף פרטי הוא אוכל טעים. לא כל מי שמבשל אוכל בצורה של שף פרטי, הוא אכן כזה שיודע לבשל אוכל טוב וטעים. כדי לבדוק את הדבר, יש לשאול גם את השף עצמו וכן לבקש ממנו חוות דעת של לקוחות קודמים. השף, אחרי הכול רוצה שתהיו מרוצים. זה מה שלמעשה יוצר את הרייטינג שלו ואת שמו הטוב. אם האוכל שלו לא ישביע את הלקוחות, הרי שהדבר יפגע באופן ישיר בפרנסה שלו. תוכלו למצוא דוגמאות לאוכל כזה בכניסה לאתר של נועה דניס.
  • אוכל טרי וחם – מצד אחד אתם לא רוצים את הבלגן בבית שלכם אך מצד שני חשוב לכם שהאוכל יוגש לכם הכי טרי והכי חם. כדי שזה אכן יקרה, אתם אמורים לבדוק, האם השף יוכל לספק לכם את האוכל ברמת טריות כזו. הדבר תלוי בהכנות המקדימות שלו והוא גם תלוי במרחק ממנו הוא מגיע אליכם.
  • אוכל בכל מקום – לעיתים תרצו את האוכל במקום אחר מחוץ לבית. זה עשוי להיות סתם כך במקום כלשהו בטבע אך זה גם יכול להיות ביאכטה או בבית מלון… בררו אם השירות אכן יינתן לכם.
  • אוכל בטעם שלכם – כל אחד וטעמו האישי שלו. לכל אחד הטעמים שהוא אוהב וכל אחד מעדיף לאכול משהו אחר. אם אתם רוצים ליהנות מאוכל מתאים לטעם שלכם, אתם אמורים לבדוק האם האוכל הספציפי הזה נכלל גם כן בתפריט של השף הפרטי. רק אם תשימו לב לפרטים הללו תוכלו להיות בטוחים שהארוחה אכן תענה על השאיפות שלכם והיא תהיה טעימה ומשביעה.

קראו גם על: קייטרינג איכותי לאירועים קטנים

כתוב/כתבי תגובה