איך תמתג את האירוע שלך בצורה נכונה

איך תמתג את האירוע שלך בצורה נכונה

מיתוג נכון הוא מפתח חשוב להצלחתו של כל אירוע ולהשארת רושם בלתי נשכח בקרב האורחים. אירוע כזה יכול להיות משפחתי, אירוע לעובדים או כנס עסקי וחשוב להקפיד לשמור על כללים נכונים כדי להוביל להשגת התוצאות הרצויות. האירוע עסקי אתם מעוניינים בחשיפה נכונה ואפקטיבית שתוביל להגדלת מעגל הלקוחות ולהשגת תדמית מקצועית  חיובית. באירועים חינוכיים או כנסים לעובדים אתם מנסים להשאיר חוויה בלתי נשכחת עם טעם של עוד ולכן חולצות ממותגות יכולות לעשות היטב את העבודה. בעזרת חולצות ממותגות תוכלו להנציח את הרגע ולהשאיר זיכרונות טובים בקרב המשתתפים. כל אלה שילבשו את החולצה עשויים להפוך לפרסומת מהלכת – אם מדובר בעסק שלכם.

חולצות מודפסות של חברת טי פקטור מעבירות את המסר הרצוי, בין אם מדובר בלוגו מסחרי, סיסמה קליטה או דברי הומור. עיצוב נכון ומושך את העין יהיה אפקטיבי מאחר שהחולצה תבלוט ותהיה אטרקטיבית גם לצופים וגם למי שלובש אותה. חולצות ממותגות מתאימות מאוד גם בתור מתנה לאירועים שונים, כמו טקסים ממלכתיים, סיום מסלול בצבא וכו'. החולצות האלה מושכות תשומת לב ויוצרות "גאוות יחידה". ההדפסה על החולצה יכולה לכלול אמרה שנונה, דיוקן של אישיות ידועה או לוגו מסחרי. השקעה בעיצוב כוללת מחשבה על צבעעים וגוונים מתאימים וגם חלוקה נכונה של שטח החולצה.

אפשר למכור את החולצות באירוע עצמו ואפשר גם לחלק אותן בחינם למשתתפים או לחלקם. לובשי החולצות יתפקדו בעתיד כפרסומת מהלכת לחברה, למוצר עצמו או לחברת ההפצה. כמו כן, כדאי לזכור שמדובר בטי שירט קצרות ולכן הן מיועדות בעיקר לחודשי הקיץ. חולצות לאירועים משפחתיים או חברתיים כמו חולצות לחתונה יכולות לכלול סיסמאות קליטות ומתובלות בהומור כמו "עד החתונה זה יעבור" או "קשה באימונים – קל בקרב" (לסיום קורס צבאי). זו תהיה מתנה נחמדה ואנשים יזכרו את האירוע ויוקירו לכם תודה. באמצעות חולצות מודפסות אפשר גם לקדם מכירות של מוצרים ולכן חשוב להשקיע בבד כדי שהאיכות תהיה גבוהה והחולצה תחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להפיק חינה מקורית ומיוחדת?
מתחתנים בקרוב? עורכים חינה בעדה שלכם? אכן, אתם עומדים לקראת שלב משמעותי בחיים שלכם, וניצבים בפני...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
איך תדעו איזה גודל טלוויזיה תתאים לסלון שלכם?
סלון היה ונשאר החלל החברתי העיקרי בבית. הטלוויזיה הגדולה ביותר בבית תוצב ברוב המוחלט של המקרים בסלון....
קרא עוד »
אפר 27, 2022
5 רעיונות לחגיגות יומהולדת קטנים
כל אחד רוצה שלילדים שלו יהיו כמה שיותר חברים ושהם יהיו מקובלים כמה שיותר. העניין הוא שלנו כהורים אין...
קרא עוד »
ינו 25, 2019