איך להתנהג כשהרכב עושה בעיות בכביש מהיר

חילוץ רכב

קורה לא פעם באמצע נסיעה כאשר המכונית מתחילה לעשות בעיות. אם זה מצבר שמאותת על תקלה ואם זה מד הדלק שמראה לנו כי הדלק שלנו כמעט נגמר. לפעמים זה צמיג שהתפוצץ או רכב שהתחמם מידי. מה עושים במקרים מן הסוג הזה?

אז אם אנחנו נמצאים דרך עירונית, בכביש רגיל, אין כל כך בעיה לטפל בתקלה. אם יש לנו מספיק דלק להגיע עד לתחנת הדלק הקרובה, הרי שבקלות נוכל לטפל בעניין ולמלא עוד דלק.

אך אם אנחנו נמצאים בכביש מהיר, בדרך ארוכה ללא תחנות דלק קרובות, או לחילופין, כאשר הבעיה שלנו היא אחרת והרכב שלנו נתקל בבעיה אשר מסכנת את הנסיעה בה, או אז יש לחפש פתרון אחר.

רכב נעצר בשולי הכביש…

כולנו מכירים את ההודעה המתקבלת בווייז כאשר רכב נעצר בשולי הכביש. על פי רוב הרכב הזה יהיה זקוק לעזרה. אך ברור כי העצירה בכביש המהיר היא עצירה מאוד בעייתית וגם מאוד מסוכנת.

די קשה לפנות הצידה באמצע נסיעה בכביש מהיר וגם העמידה במקום כזה היא עמידה בעייתית. אך זה למעשה הפתרון היעיל ביותר במיוחד כאשר אין כל דרך אחרת להמשיך בנסיעה.

עוצרים בצד ומבקשים עזרה

אז הבנו כי אם אי אפשר להמשיך בנסיעה, פשוט לא ממשיכים. כי נסיעה בכלי רכב שהוא תקול ברמה כזו או אחרת באמצע כביש מהיר היא מסוכנת מאוד והיא עלולה לגרום לתאונות קשות במיוחד.

הדבר הנכון ביותר הוא להיעצר בצד הכביש במקום בו אין חשש לפגיעה ממכוניות חולפות ופשוט לקרוא לעזרה.

לא נכנסים לפאניקה

חשוב לזכור כי גם אם המצב הוא מאוד מלחיץ והוא גם עלול ליצור תחושות של פאניקה והיסטריה, הלחץ ממש לא יועיל וההיסטריה גם כן לא תוביל לשום מקום. הדבר הנכון ביותר הוא פשוט להזמין עזרה מקצועית לחילוץ רכב מכתובת שמסוגלת להציע תא העזרה הזו.

אנחנו כאן גם עבור מקרים אשר בהם אתם מוצאים את עצמכם תקועים באמצע כביש מהיר וזקוקים לעזרה מידית. טלפון אחד ואנחנו בדרך אליכם, או כמו שניתן למצוא באתר https://www.amifix.co.il/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות מפתח על תוכניות ISIM בחו"ל
היציאה לתכנית ללימודים בינלאומיים בניהול מידע (ISIM) בחו"ל היא חוויה טרנספורמטיבית המשלבת קפדנות...
קרא עוד »
אפר 18, 2024
סוגי סושי שהם לא מדגים
סושי – מאכל עכשווי ומבוקש מאוד גם בארץ. אולי המאכל בגרסה המקורית שלו נעשה מדגים. אבל כיום ניתן למצוא...
קרא עוד »
דצמ 01, 2020
קורס הכנה ללידה באינטרנט – כן, יש דבר כזה! האם זה מומלץ?
לקראת לידה, ובייחוד כאשר מדובר בלידה ראשונה, חשוב מאוד לעבור קורס מסודר לצורך הכנה ללידה. גם אם האישה...
קרא עוד »
יונ 22, 2020