איך ספירולינה יכולה לעזור לנו

ספירולינה מוכרת בזכות הסגולות הרפואיות הרבות שלה, ובמאמר זה נספר לכם על מספר דרכים שבהן ספירולינה יכולה לעזור לכם לשמור על בריאות תקינה. להמשך קריאה בנושא יתרונות הספירולינה

אז איך ספירולינה יכולה לעזור לנו להיות בריאים יותר?

  • ספירולינה מסייעת לרדת במשקל – אחד מן היתרונות הבולטים ביותר של ספירולינה, היא שמדבר על מזון אשר מכיל ערכים תזונתיים רבים לצד כמות דלה של קולריות. פירוש הדבר שבעזרת ספירולינה אפשר להעניק לגוף את כל הדברים הנחוצים לו, מבלי לצרוך על הדרך רכיבים שאולי מגרים את בלוטות הטעם, אך בסופו של דבר מזיקים לגוף. בדרך זו ניתן להפחית ממזונות מזיקים ולרדת במשקל.
  • ספירולינה מסייעת להתמודדות עם סוכרת – בעוד שהתחום של מחקר ההשפעה של ספירולינה על התמודדות עם סוכרת עדיין נמצא בראשית דרכו, בינתיים כבר יש מספר מחקרים בודדים המעידים על הפוטנציאל בתחום. לדוגמא, בשנת 2018 בוצע מחקר ובו נמצא שצריכה של ספירולינה יכולה להביא לשיפור משמעותי ברמות הסוכר בדם בזמן צום. 
  • ספירולינה יכולה לסייע במניעה של מחלות לב – נמצא כי צריכה של ספירולינה מסייעת בהפחתת הסיכויים לסבול מלחץ דם גבוה, וכן מכולסטרול גבוה, שתי תופעות בריאותיות אשר משפיעות במישרין על הסיכוי ללקות במחלות לב. בנוסף, בשנת 2013 נערך מחקר שתוצאותיו העדיו על הפוטנציאל של ספירולינה למנוע מחלות לב, בזכות היכולת להוריד את רמת הכולסטרול הודות לתכונות נוגדות החימצון של ספירולינה.

ספירולינה כתכשיר קוסמטי טבעי ויעיל – בנוסף על היותה עשירה בחלבון, הספירולינה מכילה גם כמויות אדירות של נוגדי חימצון, מינרלים, ויטמינים וכלורפיל. כל הרכיבים הללו, ובעיקר כלורפיל, מסייעים לשמירה על בריאות השיער, הציפורניים והעור, מה שאומר שספירולינה יכולה להוות תחליף טבעי, בריא ויעיל לכל אותם תכשירי קוסמטיקה מלאכותיים ומזיקים. מידע נוסף באתר לייב ספירולינה

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שליטה באמנות מציאת שותף עשיר
האם אתה להוט לצאת למסע של מציאת בן זוג משגשג כלכלית? במדריך המומחה הזה אחשוף את התובנות החיוניות...
קרא עוד »
נוב 19, 2023
שזירת זר פרחים לראש
כדי לעשות כל אירוע למוצלח ויפה יותר, אפשר לפאר אותו בתפאורות שונות ומשונות. זה יכול להיות עיצוב...
קרא עוד »
אוק 15, 2020
כל הסיבות לקנות גם לילדה שלכם בובה של ספיידרמן
בעבר החלוקה בין בנים לבנות באה לידי ביטוי כבר בגילאים הצעירים ביותר. מלבד ההפרדה הברורה בצבעים גם...
קרא עוד »
יול 21, 2021