כמה מקום צריך בשביל ארון הזזה שלוש דלתות?

כמה מקום צריך בשביל ארון הזזה שלוש דלתות?

אם אתם עוברים דירה או מחליטים להחליף ארון מסיבה אחרת, תרצו לבדוק את האפשרות לארון עם דלתות הזזה. גודל הארון תלוי במקום שיש לכם עבורו ובצורך שלכם לכמויות האחסון בתוך הארון.

ניצול תנאי השטח

ארון דלתות הזזה מתאים במיוחד לחללים קטנים או כאשר לא רוצים להוסיף בחדר ארון בגדים. כאשר יש נישות בחדר מומלץ לנצל אותן לטובת הארון או להשתמש בפינות ובקירות החדר, כדי לצמצם את השטח שהארון לוקח מחדר השינה. היתרון הגדול של ארון עם דלתות הזזה הוא שאין צורך במקום בשביל פתיחת דלת הארון. 

כמה דלתות? 

כדי להבין כמה מקום צריך בשביל ארון הזזה שלוש דלתות צריך לדעת מה גודל המקום שתופס הארון ואת הדלתות אפשר לתכנן בהתאם. גודל דלת נע בין 40 סנטימטר למטר אחד. כדאי לבדוק את יציבותו של הארון בחלוקה המתאימה לכמות הדלתות. 

מה שיותר עמוק 

בתחום ארונות הבגדים מקובל סטנדרט עומק של מדף 60 סנטימטר הנובע מאורך קולב ומתאים לתליית בגדים, אך למעשה רובנו לא מנצלים את העומק הזה כשמדובר בבגדים מקופלים. מעצבות פנים מסבירות כי קיפול בגדים הוא צר יותר ואין טעם לשים שני טורים מאחר שמה שלא רואים בעיניים, לא משתמשים בו. לכן אם אתם רוצים לחסוך מקום ויש באפשרותכם לעשות ארון קצר יותר תוכלו להרוויח סנטימטרים יקרים.

דלתות מעוצבות

לאחר שהבנתם כמה מקום עומד לרשותכם ובהתאם לכך תכננתם את מספר הדלתות תוכלו להחליט על עיצוב לדלתות. אם מדובר בחלל קטן, ציפוי מראות על הדלתות יכול ליצור אשליה של חלל גדול יותר. תוכלו לבחור עיצוב אישי ואפילו לשלב טלוויזיה באחת מדלתות הארון עבור הפונקציונליות. מידע בנושא ארונות הזזה במבצע

כתוב/כתבי תגובה