איך בוחרים מידוף למחסן?

במחסן, המדפים הם החלק החשוב ביותר באחסון המלאי. ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון כאשר מחליטים איזה סוג מדפים מתאים למחסן מסוים.

גורם אחד הוא כמה אנשים יעבדו במחסן. אם יש הרבה אנשים במחסן, אז עדיף גובה מדף גבוה יותר כי זה יאפשר ליותר אנשים לעבוד בבת אחת. אם אין הרבה אנשים במחסן, אז ניתן להשתמש במדפים תחתונים כי הם תופסים פחות מקום וכך הם יכולים לאחסן עליהם יותר מלאי.

הגורם השני הוא איזה סוג של מוצרים יאוחסנו על המדפים האלה. אם יש מוצרים כבדים כמו קופסאות גדולות או חביות, יש להשתמש במדפים כבדים יותר מכיוון שהם יכולים להתמודד עם משקל רב יותר מאשר

בחירה נכונה של מידוף למחסן

הסוג הראשון של מידוף למחסן הוא אחסון משטחים. שיטה זו מושלמת לאחסון כמויות גדולות של סחורות והיא משמשת לעתים קרובות במגזרי ההפצה והקמעונאות. משטחים עשויים בדרך כלל מעץ או מתכת וניתן להערם זה על גבי זה כדי ליצור מערכת יעילה חוסכת מקום.

הסוג השני של אחסון הוא אחסון מתלים. שיטה זו מושלמת לאחסון כמויות קטנות יותר של סחורות, כגון ספרים ותקליטורים, אך ניתן להשתמש בה גם במחסנים לאחסון פריטים גדולים יותר כגון רהיטים או מכונות. המתלים עשויים לרוב מפלדה וניתן לסדרם במגוון דרכים בהתאם לצרכים שלכם.

הסוג השלישי של אחסון הוא אחסון מדפים. שיטה זו מספקת פתרון גמיש יותר מאשר מתלים, כי אתה יכול להשתמש בכל סוג של יחידת מדפים למחסן ביתי המתאימה לך ולצרכים שלך.

איך בוחרים מדפים למחסן?

הצעד הראשון הוא לקבוע כמה מדפים אתה צריך. זה יהיה תלוי בכמה מקום יש לך ומה צרכי האחסון שלך. השלב השני הוא להחליט על גודל המדפים. זה יהיה תלוי במשקל המוצרים שלך וכמה מקום פנוי יש לך. ייתכן שתרצה גם לשקול מעברים או שבילים אחרים במחסן שלך כדי שהעובדים יוכלו לנוע בקלות רבה יותר.

 

כתוב/כתבי תגובה