איך מגיעים לעצמאות כלכלית?

איך מגיעים לעצמאות כלכלית?

אם לא ירשתם כמה מיליונים טובים או זכיתם בהם בלוטו סביר להניח שהחיים שלכם לא מגישים לכם אוכל בכפית של זהב וגם אם אתם מרוצים באופן יחסי מהחיים שלכם, ודאי הייתם רוצים לחוות עצמאות כלכלית. ההגדרה של עצמאות כלכלית היא לאו דווקא להיות מולטי מיליונר, שיהיו לכם רכבי יוקרה, נכסים שונים משלכם ואי בודד שבדיוק סיימתם לגהץ את האשראי הבלתי מוגבל שלכם עבורו. גם משפחה המכניסה 20-30 אלף שקלים בחודש יכולה לחיות עצמאות כלכלית לצורך העניין. עצמאות כלכלית זה אומר שאתם יכולים לאפשר לעצמכם לקנות מה שאתם רוצים, מבלי להתחשב בכסף או לחשוש אם הוא יספיק לכם למהלך החודש וכמובן ללא חובות לאף אחד. כלומר, אם אתם רוצים לעשות השנה חופשה משפחתית המשלבת 3 יעדים באירופה – אתם יכולים לאפשר לעצמכם את זה ללא דאגות כלכליות לסגירת החודש הזה או אחד מהבאים. 

התשובה לשאלה היא:

כדי להגיע לעצמאות כלכלית צריך לעשות סוויץ' בראש. יש אומרים – התפתחות אישית. להגיע למצב של התנהלות והתנהגות תודעתית של חופש כלכלי ועצמאות כלכלית. משם צריך לקחת בחשבון שצריך לייצר הכנסה גבוהה, עדיף גבוהה בהרבה, מסך ההוצאות החודשי שלנו. שיישאר לנו מספיק כסף בסוף החודש אותו נוכל להשקיע מחדש באסטרטגיית השקעתית שתניב לנו עוד רווחים מהתשואה על ההשקעה שלנו. כך למעשה לתת לכסף לעבוד בשבילנו ומבלי הצורך לקום בבוקר לעבודה ולהחליף זמן בכסף.

איך מייצרים הכנסה פסיבית?

יש כמה וכמה דרכים לייצר הכנסה פסיבית. אנו ממליצים להשקיע את הכסף בשוק ההון או בתוכנית נדל"ן שונות. כמובן שאתם רוצים ללמוד תחילה את אסטרטגיית ההשקעות הנכונה, את שוק ההון, האופן שבו משקיעים, מונחים מהתחום ועוד. כל השקעה היא סיכון מול סיכוי אולם יש טכניקות שמוכיחות את עצמן כל פעם מחדש וכדאי ללמוד אותן ולהתחבר אל אנשים מנוסים מכם המבצעים את הפעולות הללו ויכולים ללוות אתכם בתהליך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לעיצוב המרפסת המושלמת
יש לכם מרפסת ביתית גדולה אך היא עדיין לא מהווה חלק אינטגראלי מהבית כולו? הייתם רוצים להגיע למצב שבו...
קרא עוד »
נוב 26, 2018
טיפים לעיצוב חדר ילדים מושלם
חדר הילדים הוא המקום בו הילדים מבלים את רוב הזמן שלהם, זה המקום בו הם מארחים חברים, מכינים שיעורים,...
קרא עוד »
אוק 28, 2019
מעשנת גז או מעשנת פחמים
אירוח חברים ובני משפחה לארוחה בשרית היא עניין מקובל בימינו והמארחים מעוניינים כמובן להציע לאורחים...
קרא עוד »
יונ 17, 2019