איך נפטרים מדג הכסף?

איך נפטרים מדג הכסף?

הרבה מאוד אנשים חושבים כי דג הכסף הוא בעצם תיקן, כזה שעדיין לא הגיע לגודלו הטבעי, אין לו כנפיים ובהחלט ניתן לומר כי דג הכסף הינו יצור הגורם לנזקים. אמנם הוא איננו מהווה סכנה לבני אדם, אולם הוא כן נחשב למפגע תברואתי.

מה ניתן לעשות לבד?

כשדג הכסף נמצא בחוץ, הוא לא אמור להדאיג אותנו, הבעיה נוצרת כאשר הוא נמצא בביתנו. מכיוון שהם נהנים מסביבה לחה וחמימה, אפשר להבחין בהם בחריצי הקירות, במרצפות הבית, בפאנלים.

בשל כך ובכדי להימנע מדג הזהב, יש לסתום חריצים  בעזרת איטום, ועוד דבר חשוב – יש לאוורר את כל אותם מקומות לחים בבית, כגון חדר האמבט. בנוסף, חשוב לשמור על בית נקי, במיוחד באזור המטבח, לא להשאיר פירורים ואוכל, במקומות הללו הוא יכול למצוא סוכרים ועמילנים מהם הוא ניזון.

הזמינו ריסוס לבית >>>

איך מדבירים את דג הכסף?

יש  לא מעט דרכים להדביר את דג הכסף, אם רוצים לעשות זאת בדרך טבעית, ניתן להשאיר תפוחי אדמה בתוך קערה, בזמן שדג הכסף מתכוון לאכול, ניתן בדיוק אז ללכוד אותו. בנוסף, קיימות תערובות פיתיון שונות, חלקן עשויות מחומר שאיננו מזיק כמו סוכר, וחלקן עשויות מחומרים רעילים, כאשר הוא ניזון מהם, הוא מת באופן מידי.

חברת הדברה

אם לא הצלחתם להדביר את דג הכסף באמצעות הרעיונות הנ"ל, זהו הזמן להזמין את שירותיה של חברת הדברה, מדובר כאן במדבירים מוסמכים, מקצועיים ומיומנים, כל אחד מהם הוא בעל תעודת הסמכה.

הם כמובן ידבירו את דג הכסף, אך לא רק, הם יוכלו לזהות בביתכם את כל אותם האזורים הבעייתיים, כך שתוכלו להמשיך לטפל בבעיה, והיה ועולה הצורך, ובדרך זו למנוע את הופעתו גם בעתיד לבוא.

כתוב/כתבי תגובה