מהם היעדים החמים לשנת 2020?

מהם היעדים החמים לשנת 2020?

ישראלים רבים יוצאים לטייל ברחבי העולם מידי שנה, כשיש לא מעט יעדים נהדרים להגיע אליהם. לצד כל הארצות שפותחות את שעריהן לתיירים, יש כמה יעדים שנחשבים לחמים במיוחד. אז איפה נטייל ב2020? הנה כמה יעדים ששווה להכיר.

פורטוגל

אין ספק שמדובר ביעד החם ביותר בקרב ישראלים. זה נובע משתי סיבות מאוד פשוטות. ראשית, יש רשימה ארוכה של זכאים להוצאת דרכון פורטוגלי, ושנית, מדובר באחד היעדים המרהיבים והחווייתיים ביותר בעולם. יותר ויותר ישראלים מגלים את היעד הנפלא והייחודי הזה, ובשנת 2020 הוא עתיד להיות מבוקש במיוחד.

שנרחיב על הדרכון הפורטוגלי? ובכן, בעבר המחשבה להחזיק דרכון זר הייתה נחשבת כמעט לחטא בקרב אזרחי ישראל. עם השנים, התחושה הזאת השתנתה, בין אם זה בגלל המציאות בישראל ובין אם זה בגלל האופציות השונות שעומדות לרשותנו ומאפשרות לנו להוציא דרכון זר בצורה מהירה. לעיתים מספיק רק שאלון מהיר לבדיקת זכאות בשביל לגלות אם אנחנו זכאים, ואם כן, מדובר בתהליך יחסית מהיר ופשוט לביצוע עד שנקבל את הדרכון המיוחל.

תאילנד

אין ספק שתאילנד היא יעד קסום במיוחד, ולו בשל מגוון האפשרויות שהמדינה מציעה למבקריה. גם בשנת 2020, עתידים להגיע אל תאילנד לא מעט תיירים, ביניהם ישראלים, וליהנות מהאטרקציות והחוויות השונות. במהלך ביקורכם, אל תוותרו על טיול ג'יפים בצפון תאילנד, ועל ביקור באיים קופיפי וקו-טאו.

ברלין

אם חשבתם שגרמניה היא מחוץ לתחום, טוב לדעת שברלין מהווה יעד אטרקטיבי עבור ישראלים רבים. זה לא רק בשל היצע החנויות הרחב, פסטיבלי הבירה וחיי הלילה השוקקים, אלא גם כי לברלין יש לא מעט מה להציע לחובבי ההיסטוריה.

רומא

למרות שאיטליה נחשבת ליעד רומנטי, תופתעו לגלות שמדובר ביעד שמושך אליו לא מעט משפחות וקבוצות צעירים, ולו בשל העובדה שרומא מאפשרת ליהנות מטיול עשיר וייחודי הכולל אטרקציות מדליקות וחוויות קולינריות מפותחות. לפיכך, אין ספק שרומא הולכת להיות יעד פופולארי גם בשנת 2020.

 

אם אתם מתכננים טיול בשנה הקרובה, אל תפספסו את היעדים הללו, ולו בשל ההיצע הרחב והמגוון שהם מציעים למבקריהם. חופשה נעימה!

כתוב/כתבי תגובה