הוקי שולחן – אתם מאמינים שזה משחק משנות ה-60?

הוקי שולחן – אתם מאמינים שזה משחק משנות ה-60?

שולחנות משחק כבר במשך שנים מהווים אטרקציה מלהיבה וכפי שאתם כבר בטח מכירים על עצמכם – מדובר באטרקציה מלהיבה לכל גיל. בין אם אתם משחקים בין המבוגרים, לתת לילדים לשחק ביניהם או אם אתם רוצים לבלות זמן עם הילדים שלכם וגם ליהנות מהזמן הזה מהבילוי עצמו הרי ששולחנות משחק הן פתרון נפלא. בעבר שולחנות משחק היו גדולים וכבדים ומסופקים בעיקר לצרכי תחרויות או במתחמים של משחקי ווידיאו. כיום ישנם שולחנות המיוצרים גם לצרכים ביתיים ותוכלו להפוך חלל מסוים בשטח הבית לחדר משחקים של ממש עם מגוון שולחנות משחק, כאשר הוקי שולחן (או הוקי אוויר אם תרצו) יכולה להיות אטרקציה מרכזית בחדר כזה.

מה זה הוקי שולחן וכיצד משחקים?

הוקי שולחן (נקרא גם הוקי אוויר) הוא למעשה שולחן משחק המבוסס על ספורט ההוקי קרח מהמציאות. השולחן בנוי בדרך כלל עבור 2 משתתפים אם כי יש היום גם שולחנות מתקדמים ל3 משתתפים. המשחק הקלאסי משוחק על ידי 2 אנשים כאשר לכל אחד יש שער בצד שלו והמטרה שלו היא להבקיע יותר שערים ליריב ועל הדרך למנוע מהיריב להבקיע שער אצלו. המשחקים בשולחן הוקי אוויר מלאים אקשן ואדרנלין כך שאלה משוחקים מהר. בדרך כלל המשחק קצוב בזמן או שהמנצח נקבע כאשר הוא מגיע ראשון ל7 שערים. "כדור" המשחק הוא בעצם דסקית הצפה על השולחן המחורר שהאוויר מהמנועים גורם לדסקית לשוט במהירות בהתאם למכה שאתם נותנים לה עם ידית המשחק שלכם.

מי קונה הוקי שולחן?

כל מי שרוצה אטרקציה מלהיבה בגינה או בבית. גם בעלים של משחקיות ווידיאו למיניהן קונים שולחנות הוקי אוויר מקצועיים וגדולים יותר (עם אפשרות להכניס כסף כדי לשחק) וכמובן מארגני אירועים ואטרקציות לאירועים המחזיקים בשולחנות משחק מסוג זה לצרכי השכרה.

איזה שולחן אנחנו צריכים לקנות?

יש מבחר עצום של שולחנות משחק שתוכלו לבחור מהם. שולחנות ביתיים בדרך כלל יהיו 5 עד 7 פיט לעתים אפילו 8 פיט. כדאי לבחור את השולחן בעיקר לפי מי הולך לשחק בו. אדם מבוגר לא ייהנה כל כך לשחק בשולחן קטן אולם ילדים קטנים יותר עבורם זה יהיה עולם ומלואו.

 

כתוב/כתבי תגובה