מסלולי טיול בצפון עם מים: כך תגלו מסלולים סודיים שקטים

מסלולי טיול בצפון עם מים: כך תגלו מסלולים סודיים שקטים

אם יש פעילות שבאמת כדאי לשלב בחיי היומיום שלכם, או לפחות כשיש לכם כמה רגעים של נחת ופנאי, זו פעילות כמו מסלולי טיולים בצפון עם מים. ישראל אומנם זו לא מדינה שיש בה כמויות משקעים גדולות, אך יחד עם זאת, יש לא מעט מסלולים מקסימים באזור הצפון שיש בהם מים. מצד שני, אם גם לכם יש זיכרון מאותן שבתות שהייתם הולכים לטייל עם ההורים ופוגשים את כל עם ישראל, הגיע הזמן שתדעו שאפשר גם אחרת. העניין הוא שאומנם יש מסלולים מוכרים כמו נחת אל על, נחל יהודייה ועוד, אך יש גם פינות חמד שלא כולם מכירים. לכן, אם אתם יכולים לחפש עוד היום מסלולי טיול בצפון עם מים שלא כוללים הרבה מאוד אנשים, מדוע שלא תעשו זאת? באתר anattour.co.il תמצאו שלל מסלולים מרתקים וסודיים.

מתי כדאי לנסוע?

יש מעט מאוד נחלים בישראל שהם נחלי עד, כלומר, שיש בהם מים בכל ימות השנה. לכן, אם המטרה שלכם היא באמת ליהנות מהמים עצמם, כדאי יהיה להימנע מעונת הקיץ. מצד שני, יש גם לא מעט מקומות בצפון שהמים בהם הם למעשה הפשרה של שלגים, מה שאומר שאם תגיעו בעונת האביב, עלול להיות לכם מאוד קר להיכנס למים. לכן צריך לבדוק כל מקרה לגופו וכדאי גם לחשוב על היום בשבוע שבו את נוסעים לטיול כזה. האם באמת שבת זו האופציה היחידה שלכם? במידה והתשובה שלילית עדיף יהיה להימנע מיום שבת כי באמצע השבוע, כמובן, תפגשו הרבה פחות אנשים.

מה אוכלים בדרך?

איך אפשר לחשוב על טיולים מקסימים לצפון ולא לדבר, בין היתר, על האוכל? בין אם אתם נוסעים רק שניכם לבילוי רומנטי ובין אם אתם נוסעים עם כל המשפחה, כדאי יהיה לשלב גם אוכל טוב בדרך. זה לא משנה אם אתם מחפשים מסעדות גורמה או שאתם רוצים לאכול משהו קטן בדרך, כי בכל מקרה תמצאו בוודאי לא מעט מקומות טובים לאכול בהם באזור הצפון. כדאי לעשות עבודת מחקר גם בנושא הזה כי אין ספק שהאוכל ייקח את הבילוי שלכם עוד כמה צעדים קדימה.

כתוב/כתבי תגובה