כך נארגן אירועי עסקי עם אווירה אחרת

כך נארגן אירועי עסקי עם אווירה אחרת

הפקה של אירוע עסקי יכולה להפוך לכאב ראש, במידה ולא יודעים כיצד להפיק אירוע מיוחד ושונה מכל האחרים. רוב האירועים העסקיים נראים פחות או יותר אותו הדבר, כאשר ישנם כמה דברי ברכה, מצגות עסקיות וכמובן אוכל מושקע. אך מי שמעוניין להשקיע באירוע שלו כדי שייזכר לאורך זמן, חייב להשקיע באטרקציה מיוחדת שתגרום לכל האורחים לפעור את הפה בתדהמה. אולם מעוצב, קייטרינג איכותי ומצגת ברמה הגבוהה ביותר, כבר לא מספיקים כדי לשמח את האורחים. אנשים שמגיעים לאירועים עסקיים בתדירות גבוהה יחסית, כבר לא מסוגלים לשמוע את אותם הדברים אשר נאמרים שוב ושוב באירועים השונים. לכן כדי לרענן מעט את האווירה וליצור אירוע בלתי נשכח, מומלץ לחשוב מחוץ לקופסא.

אירוע עסקי עם אווירה אחרת – הצעות ורעיונות ליישום

כל מי שהפיק אירוע עסקי, יודע עד כמה חשוב לייצר רושם חיובי. הפקת האירוע מהווה הזדמנות ליצור קשרים עסקיים חשובים וכמובן לפתח שיתופי פעולה שונים. אך על מנת להצליח בכך, יש צורך להרים אירוע שיפתיע את הנוכחים ויגרום להם לזכור אותו לאורך זמן. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות אטרקציה ייחודית שלא ניתן למצוא בשום אירוע אחר. אמן חושים לאירועים עסקיים לדוגמה, יכול להוות את האטרקציה המושלמת, אשר תעורר גלים של התלהבות, התרגשות ועניין בקרב הנוכחים. אמן מקצועי יוכל להרים מופע שיגרום לכל אחד בקהל לחייך, להתעניין ולתהות לגבי התופעות העל טבעיות שיתקיימו בחדר. למעשה אין מדובר כאן על קסם או על תופעות בלתי מוסברות, אלא עם בעל מקצוע כריזמטי ומוכשר, שמסוגל לייצר מניפולציות מחשבתיות ולגרום לקהל לבחור בדיוק בפריט הרצוי לו. זוהי דרך נפלאה לשבור את השגרה ולהפוך את האירוע הרשמי, לאירוע משמח, מעניין ומצחיק יותר.

לסיכום, כל מי שמעוניין לייצר אירוע עסקי עם אווירה אחרת, חייב לחשוב מחוץ לקופסא. לא מספיק לערוך עוד אירוע כמו כל שאר האירועים, אלא יש צורך להעיר את הקהל ולספק לו ערך מוסף. אמן חושים כמו רן גפנר יכול להוות את התוספת המושלמת לכל אירוע, היות ובאמצעות המופע המסתורי שלו, הוא יוכל לגרום לאווירה קלילה ומיוחדת יותר.

כתוב/כתבי תגובה