חליטות צמחים – האם הן באמת בריאות

חליטות צמחים – האם הן באמת בריאות

הנה הוא הגיע, החורף שוב חזר אלינו ובגדול. הקור החזק ביותר לא עומד בפני חליטת צמחים משובחת, חמימה ונעימה. בחורף פתאום כולנו נהיים חובבי תה ומשקאות המורכבים מחליטות צמחים שונות.

המשקאות בהחלט מרעננות אותנו ומחממות את הגוף שלנו מבפנים בצורה טעימה וכיפית. אבל רגע… אנחנו יודעים מה זה? מה המאפיינים של חליטות צמחים? האם הן באמת בריאות? אנשים רבים שדווקא אוהבים לשתות את חליטות הצמחים, אך מאידך מבינים את החשיבות של בדיקת כל מה שהם מכניסים לגוף, רוצים לדעתם האם הן באמת בריאות והם לא מזיקים לעצמם בשתיית חליטות צמחים.

חליטת צמחים – משקה בריא לחורף

אז התשובה החד משמעית היא בהחלט כן. חליטות צמחים הן משקה בריא וטוב לגוף. כמובן שלכל דבר, גם הבריא ביותר, מאכל או משקה, צריך להיכנס לגוף במינון סביר ונורמלי. ככל הנראה אם תחיו רק על חליטות צמחים הגוף שלכם לא יגיב טוב. אך באופן כללי, חליטות צמחים הן בהחלט משקה בריא.

אז אילו חליטות צמחים אתם אוהבים? ישנם משקאות רבים המורכבים בצורה זו מחליטות צמחים. הנה כמה חליטות שצמחים מומלצות, טעימות חמות ובריאות. כדאי להתחיל את היום עם הכנת קנקן חליטת צמחים טעימה וחמימה.

מרווה

אחד הצמחים היותר נפוצים לשימוש לצורך הכנת חליטות צמחים היא המרווה. צמח זה מאופיין במרכיבים בריאים ביותר. מדובר בצמח אנטי דלקתי המסייע לניקוי הגוף ולדלקות בחניכיים. כמו כן היא ידועה כמרגיעה לחצים ומשפרת אנרגיה.

זוטה לבנה

אם לא שמעתם על עשב התיבול זוטה לבנה, אתם ממש הפסדתם. מדובר בעשב תיבול בעל תכונות מדהימות. הוא נוגד שיעול, מרגיע ומקל על חום ואנטי דלקתי. לרוויה ולבריאות.

כתוב/כתבי תגובה