תליית שלטים בגובה – אל תעשו את זה לבד!

תליית שלטים בגובה – אל תעשו את זה לבד!

עבודות רבות אמורות להיעשות בגובה. אם אלו עבודות איטום שונות במבנים גבוהים ואם אלו התקנת מרזבים או אפילו ניקוי חלונות. בשנים האחרונות אנחנו פוגשים יותר ויותר את השלטים התלויים בגובה. אם אלו על גשרים גבוהים ואם הם על מבנים רבי קומות. במיוחד נפוץ הדבר בעונת בחירות. או אז מבקש כל מתמודד וכל מפלגה להבליט את עצמו ולהגיע לחשיפה גבוהה בפני כמה שיותר אנשים.

האם שאלתם את עצמכם פעם איך מגיעים לגובה העצום הזה על מנת לבצע את כל המשימות אותם מנינו לעיל? 

לא מה שהיה

בעבר, נהוג היה לטפס על גבי מנופים, לבנות פיגומים או פשוט לטפס על גבי סולמות על מנת לבצע את כל אותן המלאכות בגובה. אך בשנים האחרונות נכנסה טכניקה חדשה לתחום העבודות בגובה. אנחנו עדים לכך כי עבודות רבות נעשות בגובה בעזרת ציוד סנפלינג. כן כן! אותו ציוד אשר משמש לגלישה, החל לשמש לצורך ביצוע עבודות בגובה, כמו תליית שלטים או איטום גגות. העבודות מתבצעות הודות לכך בצורה הרבה יותר מהירה, הרבה יותר יעילה וגם העלויות הן נמוכות פי כמה ומה ביחס לאמצעים האחרים אשר בהם נעשה שימוש עד כה.

אל תנסו לבד!

יש אנשים שבטוחים כי הם מסוגלים לבצע כל דבר בכוחות עצמם. הם סבורים כי הם יכולים לטפס בעצמם, ליטול סולם גבוה ולתלות את השלטים במקומות הרצויים בקלות ללא כל קושי. אך האמת היא שלא פעם התוצאות עגומות ממש. השלטים אינם נתלים בסופו של דבר בצורה הרצויה. השלט לא עומד יפה במקום בו תכננו להעמיד אותו, הוא לא עומד ישר, הוא אינו מתוח ובקיצור, הוא ממש לא נראה מרשים כפי שרצינו.

שלא לדבר על הסיכון בטיפוס כזה לגובה. כבר קרו הרבה מאוד מקרים של נפילות או מעידות מהסולם הגבוה והמלאכה של תליית השלט הסתיימה בחדר מיון.

פנו אל המומחים

מסיבה זו אנחנו ממליצים לכל אחד, לפנות אל חברה מקצועית אשר מציעה את השירות של תליית שלטים בגובה בעזרת ציוד הסנפלינג הבטוח.

הצוות המנוסה יבצע את המלאכה בצורה הטובה ביותר.

כתוב/כתבי תגובה