חצי אי למטבח עם שיש – כך תבחרו נכון

בשנים האחרונות הולך הטרנד ומתפשט, עוד ועוד מעצבים בוחרים לעצב את המטבחים שלהם עם אי במרכז, משטח שמאפשר לנו מרחב חדש לאכילה, עבודה, ולא תאמינו, הוא גם חוסך לנו מקום. אז מה זה אי למטבח? איך זה נראה? למה זה טוב? כל התשובות בשורות הבאות.

ובכן אי למטבח הוא כעין יחידה נוספת בה אתם יכולים להשתמש כתוספת מקום עבודה, כאמצעי אחסון מעולה, כשולחן אכילה ואפילו למקום המפגש המשפחתי. האי ממוקם בדרך כלל במרכז המטבח או בין המטבח לחדר האירוח שבצמוד לו, כך אתם חוסכים את השולחן במטבח, ואתם יכולים לחסוך את הקיר שמפריד בין החדרים.

תכנון אי למטבח

כאשר אתם הולכים להזמין מטבח, התכנון הוא החלק החשוב והארוך בתהליך. סגנון העיצוב הכללי של המטבח ישפיע ישירות על כל פרט ופרט, נכון… גם על האי שיותקן במרכז המטבח. אתם יכולים לבחור מעבר לפן העיצובי, גם להוסיף בו ארונות לאחסון מלמטה, להוסיף כיור, או כיריים על חצי אי, בעוד החצי השני ישמש לישיבה בארוחה, או ישיבת בר.

העיצוב הכללי של המטבח, עם הטאץ' המיוחד שלכם והטעם האישי שאתם בחרתם בעזרת המעצב, ישפיע על מראה האי. האם הוא תבחרו בחצי אי למטבח עם שיש, או שאולי תרצו אי שכולו פרקט, או לחילופין משטח שיש לעבודה וכיוצא בזה.

חלל המטבח

כמובן שלגודל החלל במטבח שלכם, יש הרבה השפעה על איך זה ייראה. אתם לא יכולים להניח אי של 75 ס"מ על מטר וחצי במטבח שרוחבו לא עולה על 2 מטר. כמובן שיש להתאים את האי לגודל החלל, כמו גם לדעת האם אתם יכולים להוריד קיר ובמקומו לשים את האי כמפריד בין החדרים. מידע נוסף באתר https://www.nir-zvi.co.il

כתוב/כתבי תגובה