איך משתמשים נכון במכונת תספורת?

מכונת תספורת

עבור גברים עיצוב השיער עשוי להיות עניין מאתגר ולפעמים אפילו די יקר. למעשה, גברים מוציאים בממוצע 500 שקלים מדי חודש על ביקורים אצל הספר ונראה כי גברים רבים היו מעוניינים למצוא דרך לחסוך את ההוצאה הגדולה. לכן רבים שוקלים לעבור להשתמש במכונת תספורת ביתית ופשוט להסתפר בבית. מדובר בדרך מצוינת לחיסכון וכל אחד יכול לעשות את זה, במיוחד מי שרוצה תספורות פשוטות יחסית, אבל כדי להגיע לתוצאה הרצויה צריך לדעת לעשות את זה כמו שצריך. על כן, הכנו מדריך מקוצר שיעזור כדי להבין איך משתמשים נכון במכונת התספורת הביתית.

בחירה של האורך

כדאי לשים לב כי כל מכונת תספורת כמעט תגיע עם ערכה של סכינים המאפשרים לשלוט באורך התספורת למעשה. לחץ כאן כדי לצפות בסקירה של מכונות התספורת הטובות ביותר. תוכלו לראות בלינק הזה סוגים שונים של מכונות תספורת מובילות ולהבין אילו מהן יתאימו במדויק לסגנון אליו מכוונים. חשוב לקחת בחשבון שאם התספורת הרצויה היא מדורגת וכוללת כמה אורכים שונים, כדאי לרכוש מכונה שתאפשר את זה.

טעינה מלאה

ישנן מכונות המאפשרות שימוש עם חיבור לחשמל אך מרביתן מתבססות רק על הסוללה. יש לשים לב כי היא טעונה במלואה, שכן במצב בו היא לא מלאה עד הסוף, הסכינים יעבדו הרבה פחות טוב במקרה הטוב ובמקרים הגרועים ביותר היא פשוט תכבה באמצע התספורת, בהחלט מצב בלתי רצוי.

ניקיון

כדאי לקחת בחשבון תמיד שתספורת ביתית היא עניין די מלכלך ולכן חשוב להתכונן מראש. יש להתמקם במקום סטרילי בבית אותו אפשר לנקות בקלות. כדאי להוריד את החולצה אם לא קר מדי כדי שהשערות לא יתפסו בבגדים ואפשר גם לשים מגבת על רצפה כך שכל השערות יפלו עליה.

היעזרו בחברים ומשפחה

אם רוצים תספורת מורכבת יותר מגילוח חלק, כדאי בהחלט להיעזר בחברים או בבני המשפחה, שכן קשה מאד להגיע לתוצאה הרצויה באופן עצמאי.

אם מקפידים על הדברים הללו, אפשר בהחלט להנות מהתוצאה הסופית וכמובן לחסוך כמה שקלים על הדרך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנאות כתיבה פרונטלי או בזום – מה עדיף?
סדנאות כתיבה יכולות לשפר את היכולות ולהעשיר את הידע שלכם, להקנות לכם כלים ממשיים בכתיבה ולהוביל אתכם...
קרא עוד »
אפר 25, 2022
איך כותבים ספר ומרווחים כסף
יש אנשים שחולמים להרוויח כסף מכתיבת ספר. הם חושבים שאם הם יעלו על הכתב את ההגיגים שלהם יהיו הרבה מאוד...
קרא עוד »
מרץ 14, 2022
מרגישים ספונטניים – צימרים ברגע האחרון
כל אחד מאיתנו חולם על חופשת מפנקת בה נוכל לשים את כל הצרות מאחור ולהתמכר לתחושה המפנקת. צימרים ברגע...
קרא עוד »
אוק 19, 2018