השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בישראל

נשירת שיער והתקרחות מטרידים גברים רבים בישראל. מאחורי הרצון להחזיר את השיער הטבעי עומדת תעשייה שלימה של פתרונות, שלרוב לא מצליחים באמת לעצור את הנשירה ובוודאי שלא לחדש את השיער. ברגע שמבינים שכל מיני תרופות סבתא, שמנים או שמפו בייבוא אישי לא כל כך עובדים, מגיעים לפתרון שבאמת עובד – השתלת שיער. זו הסיבה שהפעם נדבר על השתלת שיער בישראל, כמה זה עולה, מה קורה שם ועוד.

מה עושים במהלך ההשתלה

בגדול, השתלת שיער בישראל מבוצעת על ידי הוצאת שתלים, זקיקי שיער מראשו של המטופל ולאחר הכנתם להשתלה, מעבירים אותם למקום שבו רוצים לעודד צמיחה מחודשת. כיום, ישנה דרך להפיק את השתלים מבלי ליצור צלקת מכוערת בעורף (כפי שהיה בעבר). התוצאות לאחר ההשתלה טובות מאוד, מפני שיש כיום שיטות לשפר עוד יותר את קליטת השיער והתחדשותו. לדוגמא, ישנה דרך שנקראת PRP. זהו טיפול רפואי חדשני, שמשמש בסוגים רבים של טיפולים רפואיים. כאן, הרעיון הוא להשתמש בפלזמה שמעודדת את חידוש השיער ומונעת את התחדשות הנשירה לאחר ההשתלה.

האם יש חיסרון להשתלה בישראל

איכות ההשתלה של שיער בארץ גבוהה מאוד. יש כמובן רופאים מנוסים יותר ורופאים מנוסים פחות, אך ככלל, הרמה המקצועית גבוהה. אבל צריך להודות על האמת ולומר שיש חיסרון מרכזי לטיפול זה בארץ. השתלת שיער בישראל נחשבת ליקרה. המחיר אמנם לא עומד בדרך כאשר רוצים ליהנות משיער מלא ובריא כמו פעם, אבל לפעמים זו בעיה. המחירים בארץ יכולים להגיע עד ל-30 אלף ₪. אפילו בטווח הנמוך יותר של המחירים, 20 אלף ₪ זה לא מעט כסף. וזו הסיבה שלא מעט מטופלים בסופו של דבר מבצעים את ההשתלה בטורקיה ומוותרים על השתלת שיער בישראל.

המידע באדיבות אתר נותנים בראש

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיול שטח עם המשפחה
אין הרבה חוויות שיכולות להיות מהנות ומפנקות, כמו טיול שטח עם המשפחה. בשביל זה צריך לארגן את הציוד...
קרא עוד »
ספט 22, 2019
הגדה לפסח שמתאימה לכל שנה
עכשיו כשחג הפורים מאחורינו, זה בדיוק הזמן להתחיל להתארגן עם צרכי החג הבא שזהו כמובן חג הפסח. אחד...
קרא עוד »
מרץ 15, 2023
5 יעדים בהודו שאתם חייבים לראות
הודו היא תת יבשת שגודלה העצום נפרש על פני שטח כה רחב שאין כל דרך לכסות אותו בפחות בכמה שבועות. מצד שני...
קרא עוד »
נוב 29, 2018