מתחתנים? מזל טוב! אל תשאירו את האורחים שלכם לבושים בבגדים שאיתם הגיעו!

מתחתנים? מזל טוב! אל תשאירו את האורחים שלכם לבושים בבגדים שאיתם הגיעו!

חתונה איננה רק רגע מרגש, היא מכילה בתוכה לחצים רבים אשר מתחילים עוד זמן רב לפני המועד. בחודשים שלפני החתונה הזוגות וגם קרוביהם יכולים למצוא עצמם עסוקים מאוד בארגונים השונים לחתונה כמו סגירה עם קייטרינג, בר, דיג'יי, רב, אולם וכל שאר הדברים שכמעט אף חתונה לא יכולה להתקיים בלעדיהם. מכיוון שאירוע החתונה הינו חד פעמי בחיי כל זוג ואתם מעוניינים שהאירוע יהיה מוצלח כמה שיותר, כדאי לכם לשקול להלביש את האורחים בתלבושות מיוחדות.

בגדים מיוחדים לאורחים

אחת הדרכים המוצלחות לשדרג כל חתונה הינה על ידי הלבשת האורחים בתלבושות שונות. בעוד שהיום רוב האורחים נוהגים להגיע בתלבושות אלגנטיות וכמעט אחידות, יש באפשרותכם להלבישם בבגדים מיוחדים כאשר הזמן הטוב ביותר לכך הינו במהלך הריקודים. בחתונות רבות נוהגים לחלק לאורחים ברחבת הריקודים מסיכות, שרשראות ועוד אך על ידי מתן חולצות עם הדפסה על חולצות ספורט דרייפיט הכוללות הדפסים ייחודיים לחתונה, ניתן לשדרג אותה במידה ניכרת.

בגלל התמונות

מעבר לטבעת האירוסין ולבן או בת הזוג עצמה, בין המזכרות העיקריות שנשארות לכל זוג מהחתונה ניתן למצוא את סרטי החתונה, תמונות המגנטים ותמונות הסטילס. אם אתם רוצים להכניס קצת הומור, להעלות את האווירה וליצור חתונה פוטוגנית ומקורית, על ידי מתן הזדמנות לאורחים להתלבש בצורה ייחודית תוכלו ליצור את האפקט הנאה. אתם יכולים לבחור להגיש לאורחים תחפושות של ממש אך מומלץ להשאיר את פניהם חשופים כך שתוכלו לזהות אותם במזכרות לאחר מכן. מסיבה זו מומלץ לחשוב על הדפסת חולצות לחתונה מיוחדות עבור האורחים.

אל תלבישו אותם בתלבושת אחידה

אמנם זה יכול להיות נחמד להוציא ליין אחד של חולצות לחתונה אך על ידי חלוקת מגוון רחב של חולצות בעיצובים שונים תוכלו לשדרג את החתונה באופן ניכר. אתם יכולים להזמין מגוון רחב של חולצות במידות שונות ובעיצובים שונים וכך למשל תוכלו לחלק לאנשים חולצות שכתוב עליהם דברים כמו "חבר קרוב", "דוד בקרוב" וכמו כן תמונות של הזוג. בנוסף, תוכלו להזמין חולצות אשר עליהן הדפסים המיועדים לאורחים ספציפיים.

 

כתוב/כתבי תגובה