ערסלים לגינה – ככה תתקינו ערסל לבד 

ערסלים לגינה – ככה תתקינו ערסל לבד 

כל מי שיש לו גינה או חצר פרטית, יודע כי היא לעולם לא תהיה שלמה ללא ערסל תואם. ערסלים לגינה יכולים לתרום המון לאווירת החופש והרוגע השוררת בגינה, היות וערסלים מקושרים לרוב האנשים עם חופשה אקזוטית או אפילו סוף שבוע בסיני. ניתן היום למצוא סוגים רבים ומגוונים של ערסלים היכולים להתאים לגינה שלכם, כאשר החוכמה היא כמובן לבחור את הערסל המתאים ביותר לתקציב ולצרכים שלכם. ישנם ערסלים הדורשים התקנה עצמית פשוטה ומהירה, בעוד ערסלים אחרים מגיעים ללא שום צורך בהתקנה. בכל מקרה, חשוב קודם כל להבין היכן תרצו להציב את הערסל, כמה מקום פנוי יש לכם עבורו וכמובן להחליט מראש על התקציב שעומד לרשותכם. ישנם ערסלים פשוטים שעולים עשרות שקלים בלבד, לצד ערסלים איכותיים ומושקעים יותר, המגיעים לכמה מאות או אפילו אלפי שקלים.
הקליקו והתרשמו ממבחר ערסלים מיוחדים לגינה שלכם!

ערסלים לגינה – כיצד לבחור וכיצד להתקין אותם?

כאמור, ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של ערסלים שונים, המגיעים בגדלים שונים, עיצובים שונים וכמובן עשויים מחומרי גלם מגוונים. כל אחד יכול לבחור את סגנון הערסל האידיאלי עבורו, בהתאם לצרכים, לשימושים ולתקציב שלו. למשל, אחד הסוגים הפופולאריים ביותר, הינו ערסל ישיבה או ערסל שכיבה תלוי. מדובר על ערסל שניתן לתלות בין שני עצים למשל, באמצעות קשירה פשוטה של שני הקצוות שלו. אופציה נוספת, היא לקשור אותו בין שני עמודים יציבים. ערסל מסוג זה יכול להגיע בצבעים שונים ובסגנונות עיצוב מגוונים, לכן חשוב לבחור את הסגנון המתאים ביותר עבורכם. ניתן למצוא ערסלים מסוג זה המיועדים עבור יחידים או זוגות, ואלו הערסלים המושלמים לצורך רביצה מושלמת תחת כיפת השמיים. אופציה נוספת, היא להשתמש בערסל המגיע כבר עם מתקן תלייה ייעודי. ערסל מסוג זה לא מצריך שום התקנה ואינו תלוי בעצים או בעמודים, היות ובאמצעות המתקן הייעודי ניתן להציב אותו בכל מקום. בדומה לכך, ניתן למצוא גם ערסלי ישיבה המגיעים עם מתקן ייעודי, ובכך חוסכים את כל תהליך ההתקנה.

לסיכום, ערסלים לגינה מהווים תוספת נפלאה עבור כל מי שמעוניין ליהנות מרביצה נוחה ואיכותית בגינה הפרטית שלו, תחת כיפת השמיים.
שבירו ריהוט גן פורשים בפניכם מבחר ערסלים לגינה,
מוזמנים להתרשם!

כתוב/כתבי תגובה