משחק סולמות ולבבות – הכניסו קצת אקשן למשחק המקדים

אם בא לכם לפלפל מעט את חיי המין שלכם, מומלץ להכנס אל חנויות סקס באינטרנט כדי לבחון מגוון רחב של משחקי מין אותם אפשר למצוא בחנות ולהזמין לכל מקום במשלוח מהיר ודיסקרטי. אחד המשחקים המעוררים שתמצאו הוא משחק בשם סולמות ולבבות שנחשב משחק זוגות מעורר תשוקה. משחק קופסא מסוג זה, יכול גם לעורר חשק בין בני זוג חדשים וגם בין בני זוג ותיקים יותר. 

אבל מה זה משחק סולמות ולבבות?

סולמות ולבבות הוא  משחק זוגות ארוטי מלא במשימות פיתוי כיפיות, סקסיות ומשעשעות. מדובר במשחק שמשמש משחק מקדים מעולה לנשים וגברים. 

המשחק והמשימות שיש בו מבוססות על תורת הטנטרה . תורה זאת מקורה בהודו והיא קשה למארג חיים רחב ודוגלת בכך שכול תחום בחיים מושפע מתחום אחר וכי יש אינספור מעגלים שמשפיעים אחד על השני. בין היתר מדובר בלימוד של תנוחות סקס ייחודיות ומספקות בהן יכולים בני זוג להתנסות. 

להשיג בחנות של ויברטוב >>>

כיצד בוחרים משחק סקס טוב?

כדי לבחור משחק סקסי מתאים לכם כדאי להכנס את חנויות סקס באינטרנט. בחנויות תמצאו מגוון משחקי קופסא ביניהם משחק סולמות ולבבות. 

כדי לשחק זמן רב במשחק, כדאי להשתמש במוצר כמו ספריי השהיה. מי שרוצה זקפה הרבה יותר חזקה יוכל לבחור ספריי השהיה. מדובר בחומר מאלחש אותו משפריצים על איבר המין – מה שגורם לתפקוד הרבה יותר ארוך בזמן יחסי מין ובזמן שמשחקים סולמות ולבבות. אז זה הזמן לגוון את חיי המין עם יותר תשוקה, יותר משחקים ויותר רומנטיקה ומעשים נועזים. 

 

כתוב/כתבי תגובה