אירוע עסקי לא צריך להיות רציני

אירוע עסקי לא צריך להיות רציני

הנכס החשוב ביותר בכל חברה או עסק הוא העובדים שלו. כל בעל עסק קטן או גדול יודע שכדי שהעסק יעבוד כמו שצריך, זה תלוי בראש ובראשונה בתפוקת העובדים שלו. מצד אחד כל האחריות נופלת על בעל החברה מכיוון שהוא צריך לניהול שוטף וראוי של כל צוות העובדים שלו, אך מצד שני גם אם הוא יקפיד לנהל אותם בצורה הטובה ביותר – הדבר היחידי שקובע בסופו של דבר זו התפוקה שלהם והיישום של כל התהליכים שנלמדו.

כדי שהעובדים יהיו בעלי מוטיבציה כמה שיותר גבוהה, יעבדו מכל הלב ויתנו את כל כולם למען הצלחת החברה, הם צריכים לקבל בתמורה פידבקים וחיזוקים מטעם הנהלת החברה. בנוסף למשכורת החודשית רצוי להעניק לעובדים מדי פעם בונוסים כספיים, שוברי מתנה למימוש אחת לשנה בימי הולדת ועוד. נוסף על כך, מומלץ לערוך עבור העובדים אירוע עסקי ומושקע שכולו על חשבון החברה.

אטרקציות לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים משרתים לרוב שתי מטרות עיקריות, האחת להעניק לעובדים כמה שעות של בילוי מהנה וכיפי על חשבון החברה, השנייה היא לקדם את תועלת החברה ולמנף אותה כחברה איכותית המשקיעה בעובדיה.

כמו בכל הפקה של אירוע מיוחד, גם באירוע עסקי של חברה מוכרחה להיות הפקה מיוחדת ומושקעת. בנוסף לאוכל ושתייה שיוגשו לעובדים, מומלץ לשכור אטרקציות שונות להנאת כל המשתתפים. בין האטרקציות המתאימות ביותר לאירועים עסקיים ניתן למצוא מיצג אומנותי כמו פסלים חיים, מופעים מרהיבים בסגנון מופעי רחוב ורקדנים מיוחדים וצבעוניים.

יתרונות אירועים עסקיים

בשונה ממה שנהוג לחשוב, אירוע עסקי אינו בהכרח אירוע בעל פן רציני ומאופק, אלא בדיוק ההיפך. באירוע העסקי זו ההזדמנות של העובדים להכיר טוב יותר את הקולגות שלהם, וגם את המנהלים שלהם. זוהי הזדמנות נהדרת "לשבור דיסטנס" ולהכיר באופן אישי אחד את השני. אפשר לעשות זאת על ידי הזמנת מיצגים אומנותיים בסגנון של מופע קרקס.

כאשר העובדים משתתפים באירוע עסקי ומושקע מטעם החברה, הם מקבלים בילוי מהנה ומגבש יחד עם כל הפינוקים הכלולים בכך. במהלך האירוע המנהלים יכולים להכיר תודה עבור כל העובדים של החברה, ואף לערוך טקס מצטיינים עבור עובדים בולטים בחברה, דבר שיכול להכניס מעין אווירה תחרותית טובה שתעניק לעובדים מוטיבציה נוספת להשקיע בעבודה.

עוד מידע תמצאו באתר של איתמר שחקנים

כתוב/כתבי תגובה