מאיזה גיל מומלץ להתחיל טיפולי פנים?

אם עד לפני עשור רוב הנשים האמינו שכדאי להתחיל טיפולי פנים בשנות הארבעים או החמישים, כיום נשים רבות מתחילות לטפל בפנים שלהן כבר בגילאי העשרים. אז מהו הגיל המומלץ לטיפולים אסתטיים ולטיפולי פנים בפרט? התחילו לקרוא

טיפולי פנים –  מתי כדאי להתחיל?

  • טיפולי אקנה – אחד מאותם טיפולי פנים מוכרים הוא טיפול באקנה. כיוון שהאקנה מתחילה בגיל ההתבגרות ויכולה להימשך או להתחיל גם בגילאים מבוגרים יותר, הגיל בו ניתן להגיע אל מטפלת בכדי לעבור טיפול באקנה הוא מגיל העשרה.
  • טיפולי בוטוקס – ניתן להתחיל בהזרקות של בוטוקס החל מגיל 18 וזאת בהתאם לצורך ועד לגיל 65 פלוס. רוב האנשים אשר עוברים טיפולי פנים בבוטוקס הם בגילאי 40-50, אך גם נשים בגילאי 30 מקדימות תרופה למכה ועוברות הזרקות בוטוקס אשר מותירות אותן עם פנים מתוחות ורעננות.
  • טיפולי מיצוק והצערה – נכון להיום יש סוגים שונים של טיפולי פנים שעיקרם מיצוק והצערה. יש טיפול על ידי גלי רדיו וללא ניתוח. בדרך כלל טיפולים אלו מתאימים לנשים בנות ארבעים ומעלה אשר סובלות מאובדן הגמישות של העור. אפשרות נוספת היא טיפול אשר נעשה על ידי מכשיר מיוחד שעיקרו גירוי תלת מימדי לתאי העור אשר מעודד את חידוש רקמות החיבור של העור וסילוק השומן העודף, המרצת הדם והלימפה ועוד. טיפול זה מתאים לכל גיל.
  • טיפולי פילינג – יש סוגים שונים של פילינג ולכן פילינג מתאים לכמעט כל גיל, כאשר סוג הפילינג יקבע בהתאם לגיל המטופלת ומצב עור הפנים שלה. אידיאלי לנשים הסובלות מפיגמנטציה, עור רפוי, אקנה, קרטוסיס ועוד.
  • טיפול מזותרפיה – טיפול זה מיועד לנשים החל מגילאי העשרים והוא מהווה חלק בלתי נפרד משגרת טיפולי הפנים והטיפוח. ככל שמתחילים בטיפולי פנים אלו הגיל צעיר יותר כך ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר ולעכב במידה רבה את תהליך ההזדקנות של העור.
  • טיפול בחמצן – אחד מאותם סוגי טיפולים מוכרים וממכרים הוא טיפול פנים באמצעות חמצן. נהוג להמליץ על טיפול זה מגיל שלושים, אך יש לא מעט נשים שמתחילות גם בגילאי העשרים.

שיהיה טיפול נעים

כתוב/כתבי תגובה