מבלים בחו"ל: כך תעקבו אחרי כל מה שמתרחש בארץ

אתר חדשות מוביל

טיול בחו"ל הוא בהחלט אחד הדברים המהנים ביותר, בין אם מדובר בטיול לסוף שבוע, ובים אם זה טיול שנמשך כחודש שלם (ואפילו יותר!). לצד ההנאה והחוויות השונות, יש מי שמבקשים להתעדכן בכל מה שמתרחש בארץ, בחדשות, בפוליטיקה ואפילו ברכילות וחדשות הסלבס. איך עושים זאת? הנה כמה הצעות:

אתרי אינטרנט סמכותיים

כדי להתעדכן בכל מה שקורה בארץ, ומבלי להיכנע לפייק ניוז, מוטב להיכנס אל אתרים סמכותיים ולקרוא מבזקים יומיים. כמו כן, עקבו אחרי אתר חדשות מוביל כמו כיפה, YNET, מאקו וכו', כך תוכלו לקרוא כתבות איכותיות על תחומים שונים ומגוונים. אם אתם מבקשים להתעדכן בכל הנוגע לעולם הכלכלה והעסקים, טוב לדעת שאתרים כמו גלובס או כלכליסט יעניקו מענה ראוי.

האתרים שצוינו מעלה מחולקים לכמה חלקים, כך שתוכלו ליהנות מכתבות עדכניות בנושאים אקטואליים ואף תוכלו לקרוא כתבות צבע בתחומים שונים, וכך להישאר מעודכנים בדיוק כמו כולם.

אפליקציות חדשותיות

כיום יש לא מעט אפליקציות חדשותיות מעולות, שיאפשרו לכם להישאר מעודכנים בכל מה שמתרחש ברחבי הארץ. ישנה אפשרות לקבל הודעות פוש בתוך האפליקציה, כשזה מתאים לאנשים שמבקשים לדעת מה קורה בזמן אמת. כמו כן, ניתן להשתמש באפליקציות הללו ולבטל את קבלת ההודעות.

רשתות חברתיות

דרך נוספת להישאר מעודכנים היא באמצעות רשתות חברתיות, רק שפה יש להיזהר מהודעות כוזבות (פייק ניוז) המופצות לעיתים בפייסבוק או בהודעות וואטס-אפ. תוכלו לעקוב אחרי עמודי הפייסבוק של אתרי החדשות הגדולים ולקרוא עדכונים בעת הצורך. כמו כן באמצעות הרשתות החברתיות תוכלו להתעדכן בחייהם האישיים של חבריכם ואף לשמור עמם על קשר, גם במהלך החופשה בחו"ל.

 

ישראלים רבים מבקשים לצאת לחופשה בחו"ל, כשחלקם יוצאים לחופשה בת כמה ימים ויש מי שבוחרים לטייל כמה חודשים. כך או כך, טוב לדעת שיש לא מעט אפשרויות להישאר מעודכנים בכל המתרחש בארץ, בין אם זה באמצעות אתרי אינטרנט סמכותיים, אפליקציות חדשותיות או אפילו רשתות חברתיות. ההיצע מגוון, כך שכל אחד יכול לבחור את הדרך האידיאלית ביותר בעבורו.

חופשה נעימה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הורות משותפת לטובת הילד – כך תעשו זאת נכון
הורות משותפת היא מצב בו ישנם הורים החולקים את הטיפול בילדיהם באופן שווה. המושג הזה קיים כבר עשרות...
קרא עוד »
יונ 19, 2022
מאגר תמונות
אם אתם עוסקים בתחום של דיגיטל, פרסום ושיווק, עיצוב גרפי ועוד מקצועות דומים, וודאי יצא לכם לשמוע את...
קרא עוד »
ספט 03, 2022
למה משמשת תיבה לתפילה?
כולנו מכירים את המושג – 'העובר לפני התיבה'. מה זה בעצם הביטוי הזה? מדובר בשליח הציבור שהוא למעשה החזן...
קרא עוד »
יול 20, 2019