מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה

מתקני מתנפחים הם מהאטרקציות היותר מלהיבות ופופולריות בקרב ילדים. אם אתם מארגנים אירוע כלשהו שיש בו ילדים כמו פסטיבל, ימי הולדת, בר/בת מצווה ועוד. המתנפחים של עידן VIP הנם מתקנים צבעוניים המגיעים בסגנונות ועיצובים שונים ועבור ילדים בגילאים שונים. כלומר יש מתקנים המתאימים לפעוטות ו/או ילדים קטנים ויש מתקנים המתאימים לבני נוער ונחשבים לחזקים ועמידים יותר. יש מתקנים בטוחים יותר לשימוש ומתקנים אחרים המתאימים לקהל בוגר יותר שיכול להיות אחראי יותר לבטיחות. ישנם גם מתנפחים שניתן לשלב עם מים, מתקני ספורט עם המתנפחים ועוד. 

מדוע דווקא להשכיר ולא לקנות?

נהיה כנים אתכם – אם יהיה לכם שימוש רק במתקנים מן הסתם שעדיף לכם לקנות מתקן ולא להשכיר אותו. לדוגמה: אם יש לכם 3-4 ילדים ואתם חוגגים להם ימי הולדת בבית ועל הדרך רוצים שיהיה לכם מתקן מתנפח לפתוח להם בשבתות או בחגים שיוכלו לשחק ביחד עם הילדים של האורחים או ביניהם – יותר טוב לכם לקנות מתקן. אם אתם צריכים את המתקן אחת לכמה זמן, אין לכם איפה לתחזק אותו או רצון לשמור עליו לאורך זמן עדיף להשכיר מתקן. מה גם שתוכלו להשכיר מתקנים שונים בכל פעם ולגוון בהתאם לצרכים שלכם.

מה צריך לשים לב בעת השכרת מתנפחים?

  • עמידות המתקן – מתנפחים עשויים מאוקספורד או PVC. הPVC הינו חזק ועמיד יותר ולכן מתאים יותר לאירועים או לשימוש מרובה ילדים. בדרך כלל זה גם החומר המומלץ ככל שהילדים גדולים יותר. בהתאם לגיל הילדים באירוע – בדקו שהמתקן מתאים עבורם.
  • מחיר – אצלנו תוכלו למצוא מתנפחים להשכרה במחיר הכי זול בישראל.
  • הוראות הפעלה – האם יש מפעיל בנוסף למתקן המושכר? אם זה בתוספת מחיר בכמה מדובר? האם ניתן יהיה להדריך אותנו על ההפעלה של המתקן? 
  • מתנפחים מיוחדים – רוצים גם מתנפחים עם מגלשות? התאמה למים? ועוד… שאלו את החברה.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות של אילוף כלבים בכלבייה
כשזה מגיע להבטחת הרווחה והאושר של חברינו הכלבים, בעלי כלבים תמיד מחפשים את הפתרונות הטובים ביותר. אחד...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023
אימון כושר אישי בראש העין
נעמי התקשרה אלי בשעת צהריים מאוחרת ושאלה אותי לדעתי. מטבע הדברים ומכיוון שאני מנוסה השבתי לה בזריזות...
קרא עוד »
ינו 17, 2022
כל הסיבות לא לספר את הכלב בבית לבד
גידול כלב במשפחה מחייב דאגה לכל צרכיו. בין היתר לטיפוחו ולספר אותו אחת לתקופה. הורדת השיער נעשית...
קרא עוד »
דצמ 22, 2021