מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה

מתקני מתנפחים הם מהאטרקציות היותר מלהיבות ופופולריות בקרב ילדים. אם אתם מארגנים אירוע כלשהו שיש בו ילדים כמו פסטיבל, ימי הולדת, בר/בת מצווה ועוד. המתנפחים של עידן VIP הנם מתקנים צבעוניים המגיעים בסגנונות ועיצובים שונים ועבור ילדים בגילאים שונים. כלומר יש מתקנים המתאימים לפעוטות ו/או ילדים קטנים ויש מתקנים המתאימים לבני נוער ונחשבים לחזקים ועמידים יותר. יש מתקנים בטוחים יותר לשימוש ומתקנים אחרים המתאימים לקהל בוגר יותר שיכול להיות אחראי יותר לבטיחות. ישנם גם מתנפחים שניתן לשלב עם מים, מתקני ספורט עם המתנפחים ועוד. 

מדוע דווקא להשכיר ולא לקנות?

נהיה כנים אתכם – אם יהיה לכם שימוש רק במתקנים מן הסתם שעדיף לכם לקנות מתקן ולא להשכיר אותו. לדוגמה: אם יש לכם 3-4 ילדים ואתם חוגגים להם ימי הולדת בבית ועל הדרך רוצים שיהיה לכם מתקן מתנפח לפתוח להם בשבתות או בחגים שיוכלו לשחק ביחד עם הילדים של האורחים או ביניהם – יותר טוב לכם לקנות מתקן. אם אתם צריכים את המתקן אחת לכמה זמן, אין לכם איפה לתחזק אותו או רצון לשמור עליו לאורך זמן עדיף להשכיר מתקן. מה גם שתוכלו להשכיר מתקנים שונים בכל פעם ולגוון בהתאם לצרכים שלכם.

מה צריך לשים לב בעת השכרת מתנפחים?

  • עמידות המתקן – מתנפחים עשויים מאוקספורד או PVC. הPVC הינו חזק ועמיד יותר ולכן מתאים יותר לאירועים או לשימוש מרובה ילדים. בדרך כלל זה גם החומר המומלץ ככל שהילדים גדולים יותר. בהתאם לגיל הילדים באירוע – בדקו שהמתקן מתאים עבורם.
  • מחיר – אצלנו תוכלו למצוא מתנפחים להשכרה במחיר הכי זול בישראל.
  • הוראות הפעלה – האם יש מפעיל בנוסף למתקן המושכר? אם זה בתוספת מחיר בכמה מדובר? האם ניתן יהיה להדריך אותנו על ההפעלה של המתקן? 
  • מתנפחים מיוחדים – רוצים גם מתנפחים עם מגלשות? התאמה למים? ועוד… שאלו את החברה.

כתוב/כתבי תגובה