טיול שטח עם המשפחה

טיול לקולמוביה

אין הרבה חוויות שיכולות להיות מהנות ומפנקות, כמו טיול שטח עם המשפחה. בשביל זה צריך לארגן את הציוד הנכון ולצאת לשטח.

טיולי שטח – החוויה המושלמת!

טיול לשטח מחייב אותנו להשתמש בציוד מסוגים שונים, אנחנו לא יכולים לצאת סתם כך לטיול אם אין לנו את כל האביזרים והכלים הנדרשים בשביל שנוכל לבצע דברים שונים. לכן, חשוב מאוד להחזיק בבית ציוד לטיולים עם המשפחה, ובכל עת שנרצה, נוכל להעמיס אותו על הרכב ולצאת לדרך.

לפני שנסביר מה צריך ואיזה ציוד נדרש לפני שיוצאים לשטח, חשוב להבהיר כמה נקודות. ראשית, הציוד יכול להתאים לנו הן לטיול יום והן לקמפינג של מספר ימים. מן הסתם, אם מדובר בטיול של מספר ימים, אנחנו צריכים להיערך באופן מתאים גם מבחינת מזון וגם מבחינות אחרות. שנית, היום אנחנו יכולים למצוא מגוון מקומות לקנות את הציוד ולכן היכולת שלנו לבצע השוואות ולהחליט מה אנחנו צריכים, הרבה יותר קל ופשוט, שלישית, מוטב שלא נגיע למצב בו אנחנו סומכים על זה שבמהלך הטיול נקנה את מה שאנחנו צריכים, אלא נקנה את זה לפני שיוצאים לדרך.

טיול שטח עם המשפחה

איזה ציוד אנחנו צריכים לטיול שטח?

כמובן שהבסיס הוא ביגוד והנעלה מתאימים (לרבות בגדים להחלפה), על פי תנאי השטח, על פי מזג האוויר, על פי כל פרמטר אחר שאנחנו קובעים.

כמו כן, אנחנו צריכים לקחת איתנו ציוד עבור שינה, למשל שקי שינה, מזרונים, שמיכות אם יש צורך, רצוי גם לקנות חומר ואמצעים נגד יתושים, זה בנוסף לתיק תרופות ועזרה ראשונה. מן הסתם, אם אנחנו ישנים בשטח, מומלץ שניקח גם אוהל וכן ציליה. כמו כן, אנחנו צריכים לקחת איתנו ציוד ואביזרים להכנת אוכל ושתייה חמה, רצוי לקחת צידנית שתאפשר לנו לשמור על האוכל חם או קר, וכן מתקן להכנת קפה, צלחות, כוסות, סכו"ם, פותחן וכן קופסאות שימורים.

כל זה, אמור להיות מאוכלס בתוך תיק נוח, בו אנחנו גם נאכלס מפות, מכשיר פלאפון עם מטען, וכן חשוב שיהיו לנו בטריות ואמצעים אחרים שיאפשרו לנו לשמור על קשר עם הסביבה הרחוקה. כדאי לברר על מקומות לינה בשטח, כך תוכלו למצוא את שלל חניוני הלילה באזור שבו אתם מעוניינים לטייל.

טיול מהנה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיסוי פנים לבריאות העור
נשים רבות מרגישות שהן זקוקות להפסקה במרוץ החיים ולכן מגיעות אל מרכז טיפולים כדי לפנק את עצמן...
קרא עוד »
ינו 16, 2022
למה אופני איזון לילדים כל כך פופולאריים?
מהם אופני איזון לילדים? מדוע הם נקראים כך? לאיזה גילאים אופניים אלו מתאימים?  למה כל כך הרבה הורים...
קרא עוד »
אוג 29, 2021
צילום חינה – למי הכי כדאי לפנות
האירועים המיוחדים של החיים הם כאלה שאנחנו אוהבים לראות אותם בידי צלם מתועדים. זה מאוד נפוץ לראות כי...
קרא עוד »
אוק 13, 2018