הכדאיות בסגירת מונית לשדה תעופה מראש

הכדאיות בסגירת מונית לשדה תעופה מראש

נסיעה לחוץ לארץ מלווה תמיד בהכנות בלתי נגמרות אפילו כאשר מדובר על אחד שנוסע בתדירות גבוהה יחסית. זה לדאוג לכרטיסי טיסה, לארגן חופש מהעבודה, לדאוג למחליף בעבודה ולארוז מזוודה. מה שכן, כדאי מאוד לדאוג לכל הדברים האלה מוקדם ככל האפשר ומה שאפשר לסגור מוקדם, צריך לסגור. כך למשל בעניין הזמנת הסעות לשדה התעופה.

חוסכים כאב ראש ולחץ לפני הטיסה

טיסה היא כאב ראש אחד גדול, כבר אמרנו. נכון? אז אם אפשר לחסוך אותו, למה לא לעשות זאת? הזמנת מונית לשדה התעופה ביום שהוא לא יום הטיסה, היא פעולה מבורכת מאוד. תשבו יום יומיים לפני הטיסה, חייגו אל חברת הסעות או חברת מוניות שעושות הסעות אל שדה התעופה והזמינו מהם מונית ליום הטיסה ולשעה המדויקת בה עליכם לצאת אל עבר השדה.

קביעת מחיר בתעריף מוזל

יש לציין, כי כאשר עורכים הזמנה מראש, ניתן להתמקח על המחיר ולהשיג מחיר נוח יותר. משתלם, לא? אם תזמינו מראש מונית לשדה התעופה, תוכלו במקרים רבים ליהנות ממחיר בתעריף מוזל יותר מאשר כשאתם מזמינים מונית בלחץ של זמן ואתם מוכנים לשלם כל הון שבעולם העיקר להיות כבר בשדה ולא לפספס את הטיסה.

הגעה בזמן לשדה

עניין ההגעה בזמן לטיסה הוא גם נתון שיש לקחת בחשבון. אם אין לכם מישהו שייקח אתכם לשדה ויהיה פנוי עבורכם בכל שעה שתצטרכו, הרי שעליכם לסמוך על מונית שתגיע בדיוק בזמן. ואם תזמינו אותה דקה לפני שאתם צריכים לצאת מהבית, לא בטוח כל כך כי תצליחו להגיע בזמן את השדה ולעלות לטיסה שהזמנתם. אז אל תתעצלו, הקדימו את ההזמנה שלכם, סגרו על מונית לשדה התעופה מספיק זמן מראש ותוכלו להמשיך בהכנות ברוגע. למידע אודות הסעות מתל אביב לנתבג

כתוב/כתבי תגובה