למצוא אהבה בגיל השלישי

למצוא אהבה בגיל השלישי

אהבה היא מצרך חשוב שמצד אחד נמצא בכל מקום באופן פוטנציאלי, אבל קשה מאוד להתחבר אליו כשאר כל אחד עסוק בענייניו ולא תמיד פוקח את העיניים על מנת לראות את האחרים שלידו נמצאים. זה משעשע במצבים שב מגלים כי השכן שלידו גדלים כל השנים הוא זה שאיתו מתחתנים וזה בהחלט קורה עבור אנשים אשר צד לצד באותו מקום של עבודה עובדים. מה קורה כאשר כבר היה פרק א' של משפחה וילדים וכעת מסיבות שונות של החיים נמצאים בתקופה של פנסיה שבה לא ממש פוגשים אנשים חדשים, בני אותו הגיל? כולם רוצים לאהוב ולהיאהב על ידי אחרים, והדבר הזה לא יוצא דופן גם בזמן שבו נמצאים בגיל השלישי.

איך פוגשים אנשים אחרים

באופן די טבעי המעגלים השונים של החיים מקרבים אנשים אל אנשים אחרים ויוצרים מקומות שבהם ניתן גם לפגוש אנשים שאיתם בסופו של דבר מתחתנים ומקימים בית עם ילדים. הבעיה היא כאשר המעגלים הללו הולכים ונעשים כה קטנים עד כי הם כליל נעלמים. זה קורה באופן די ברור מאליו ככל שמזדקנים, כאשר ישנו מעגל קבוע של חברים, ופחות היכרויות חדשות עם התקבעות על מסלולים מסוימים של בית משפחה וכמה חברים ושכנים. איך באמת בין כל אלה יכולים למצוא אהבה בגיל השלישי? לשם כך זה חשוב להיערך בהתאם ולהגדיל את הסיכויים לטובת אותם אנשים.

פשוט מגדילים את הסיכויים

אנשי פנויים בני אותו הגיל הם כאלה אשר מכירים בבית הספר, באוניברסיטה וגם כאשר הם חיילים, לעומת זאת כשאר מדובר באנשים זקנים, אין ממש מקום שבו מרוכזים כל אלה, למעט בתי אבות או מועדונים קהילתיים. כאשר עוברים לגור בבית אבות כמו נוה שלו https://www.neve-shalev.co.il/ מגלים המוני פרצופים חדשים, ויכולים גם לגלות כי אחד מאלה הוא האדם שאותו מחפשים. קשר רומנטי הוא דבר די נפוץ בבתי אבות, כאשר באופן די מתבקש אנשים פנויים פוגשים אנשים אחרים בני אותו הגילאים, ואם רוצים להגדיל את הסיכויים להכיר לקשר רומנטי זה המקום שבו הכל מחדש מתחיל.

כתוב/כתבי תגובה