שאיבת שומן – האם זה כואב?

תהליך שאיבת שומן נעשה אצל כל מי שרוצה להיפטר ממצבורי שומן קטנים של פחות מקילו עד שלושה קילו משום שיותר מזה אי אפשר לשאוב בטכנולוגיות אלה, אפילו המתקדמות ביותר. שאיבת שומן נועדה לחיטוב ולהפחתת מספר תאי השומן באזורים שונים שבהם מצטברים שומנים כבר אי אפשר לרזות או לחטב. כך שהטיפול נקודתי ומועיל חיצונית ופנימית בכך שהוא שואב החוצה את השומנים המומסים. תהליך זה כרוך בעבודה פיזית של המנתח גם כאשר משתמשים בשיטות הכי מתקדמות ולכן הוא כרוך בהרדמה מקומית, אורית או כללית, תלוי במיקום של השאיבה.

 

הכאב, האם הוא הכרחי?

כל החדרה של מכשיר או צינורית לגוף כרוכה לא רק בכאב אלא גם בתגובה מסוימת של הגוף, כמו שטפי דם, בצקת וגם נפיחות. זוהי תגובה שפוחתת ומתאזנת לאחר כמה ימים ואצל מנותחים ואנשים שעברו שאיבת שומן זה תלוי גם בגוף שלהם ועד כמה הם רגישים לתהליכים והתערבות חיצונית, כמו בכל ניתוח וטיפול. זה תלוי כמובן גם באזור שממנו נשאב השומן ובגודל שלו וכמה שומן נשאב אבל כשמתכוננים לניתוח צריך לדעת שהכאבים יימשכו כמה ימים עד שהאזור יירגע ולכן גם בזמן הפרוצדורה נעזרים בהרדמה מתאימה כדי שאפשר יהיה לעבור את זה בשלום.

 

מה חשוב לדעת על אחרי הניתוח?

בגלל תגובת הגוף והכאבים הצפויים לאחר שאיבת שומן, יש להקל על האזור המנותח על ידי לבישת מחוך מותאם או חבישת לחץ שמפחיתה את הבצקת וההתנפחות והצטברות הנוזלים. כך זה גם עוזר לכם נגד הכאבים, שנגדם אפשר לקחת משככים כמו אקמול ואופטלגין. נדיר שיהיו כאבים חזקים, אבל זה תלוי כמובן ברגישות של כל אחד לכאב ולטיפול עצמו. יש להתייעץ עם הרופא גם לפני הניתוח אם יש מגבלות או בעיות בהחלמה שאתם מכירים מפרוצדורות אחרות.

 

הכנסו לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף – https://drglesinger.co.il/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בר אלכוהול למסיבות – יותר זול לקנות לבד?
כשאתם חוגגים את מסיבת סיום השנה שלכם או את בר או בת המצווה, או אולי את החתונה שלכם בחיק הטבע, תמיד עולה...
קרא עוד »
יונ 02, 2020
אילו פתרונות הצללה כל בית פרטי צריך?
רוצים לשדרג את הבית שלכם ולהפוך אותו לנעים יותר לשהייה גם במהלך עונת הקיץ? דעו לכם כי ניתן לרכוש היום...
קרא עוד »
פבר 10, 2021
איפה אפשר למצוא מידע על תקלות במפוחים?
תקלות במפוחים נגרמות מכך שהמנוע של המפוח אינו פועל כהלכה. ניתן לתקן אותם על ידי החלפת המנוע, או לפעמים...
קרא עוד »
פבר 11, 2023