עיסוי פנים לבריאות העור

נשים רבות מרגישות שהן זקוקות להפסקה במרוץ החיים ולכן מגיעות אל מרכז טיפולים כדי לפנק את עצמן בעיסויים שונים אשר מתאימים לצורך שלהן. 

עיסוי פנים לבריאות העור 

עיסוי פנים היא אופציה נפלאה של רעננות ובריאות של העור. במהלך טיפול זה אשת המקצוע מבצעת לאישה עיסוי באופן מיומן מאד מקצה לקצה בפנים ובקרקפת. בזכות הטיפול הייחודי ההרגשה היא נפלאה והיא באה בדיוק בזמן, לאחר ימים רבים של מתחים ועייפות לאור כל המטלות היום יומיות שהיא מבצעת.

עיסוי פנים מתבצע באמצעות שמן שקדים אשר מכיל וויטמינים ומינרלים חשובים מאד לעור הפנים. ההחדרה של החומרים הללו מובילה לתוצאות כמו עור מבריק, חיוני, צעיר ורענן. כל אישה מרגישה במהלך הטיפול וגם בסיומו לאחר כ – 25 דקות תחושה נהדרת של חופש והמון אנרגיה לאור המרצת הדם בראש, בצוואר ובעור הפנים.

יש לעיסוי זה גם השלכות חיוביות על הקרקפת ועל צמיחת השיער. שורשי השיער מתחזקים ולכן יש צמיחה נאותה לשמחתה של כל אישה. 

שעת ההירגעות 

הצורך ברוגע ובשלווה הוא מהותי לאחר הימים העמוסים, לכן כל אישה שמבינה את החשיבות הרבה של ההירגעות, קובעת תור עבור עיסוי פנים ונהנית מזמן של שקט שכל כולו מוקדש לעצמה. כי היא צריכה תדאג לעצמה ולתאם כל מיני פעולות, שיסייעו לה להתגבר על קשיי היום יום.

כאשר היא מרגישה שהיא נראית נפלא, הדבר גורם לה להתרוממות רוח ולכן היא מאושרת. הסובבים אותה שרואים את הברק בעור הפנים שלה ובנראות שנראית הרבה יותר צעירה, מחמיאים לה והדבר גורם לה לשביעות רצון מקסימלית. זו הסיבה שאחת לתקופה היא קובעת תור עבור עיסוי פנים לבריאות העור ועבור התחושה הנפלאה שלה. למידע נוסף ספא רפאל

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סופשבוע של סקי עם חברים
אם אתם רוצים ליהנות כפי שלא היה מזה זמן רב ותרצו להיות עם כל החברים הקרובים שלכם כפי שלא היה מעולם, דעו...
קרא עוד »
פבר 14, 2019
שטיח למטבח – כל אמא חייבת אחד כזה
מטבח הוא מקום שבו יש הרבה מאוד המולה, כאשר העידן הנוכחי שם את הדגש בעיקר עם החלל הזה שהוא נקודת המפגש...
קרא עוד »
יול 05, 2019
בחירת אביזרים לחיי אהבה: מציאת ההתאמה הנכונה
האם אתה שוקל לשלב אביזרים כדי לשפר את חיי האהבה שלך אבל מוצא את עצמך לא בטוח אילו מהם מתאימים לך ולבן...
קרא עוד »
פבר 06, 2024