שולחן חוץ נפתח, לאירוח נוח

שולחן חוץ נפתח, לאירוח נוח

פתאום, כשבא לכם לארח, אתם מגלים שריהוט הגן שלכם בכלל לא רלוונטי? שאין מקום מספיק לכל האורחים, וצריך ללקט אלתורים מן הגורן ומן היקב? לא עוד!

הלב של האירוע

שולחן חוץ הוא בעצם ליבו של כל אירוע שמתקיים בחצר, במרפסת או בגינה. אם השולחן רחב ונוח, יש מרחב לעריכה אסטטית ללא מגבלות של שטח. שולחן רחב ונוח מאפשר לסועדים מרחב נעים ונוח, והוא בעצם מאפשר לאווירה להיות נהדרת, הכי שרק אפשר. הוא מאפשר לכל מה שבחרנו שישתתף בארוחה שמולנו להיות זמין ומזמין, ראו דוגמא באתר זה!

מה הם היתרונות של שולחן חוץ נפתח?

שולחן חוץ נפתח מאפשר לכם להתאים את האורך שלו בהתאם לכמות המוזמנים שאמורים להשתתף באירוע.

שולחן חוץ נפתח יכול לשדר יופי ועוצמה, לצד איתנות, חוזק ויציבות. הוא נהפך לאלמנט דקורטיבי ופריט עיצובי מרכזי בגינה, אחד כזה שמזמין להסב אליו, ומשרה השראה ודמיון. אם רק תתנו את הדעת לכך, שולחן החוץ הנפתח עשוי להשתלב באופן נפלא עם מטבח הגינה, והוא למעשה ישלים את החוויה הקולינרית בחצר שלכם.

איך תבחרו שולחן חוץ נפתח?

כשאתם עומדים לבחור שולחן חוץ נפתח, חשוב שתבחרו את השולחן שהכי מתאים לחצר שלכם, קיים מגוון עצום של דגמים מרתקים, בעלי משטח מגע חלק ומדויק, ועם עיצובים מופלאים בהתאם לטעם שלכם, כפי שניתן למצוא בכתובת : https://www.outdoorkitchens.co.il/outdoor-tables

שולחן בטון הינו עמיד ביותר בתנאי חוץ, הן לשמש הקופחת בקיץ, והן לגשם השוטף בחורף, לכן ריהוט גינה שעשוי בטון הינו המומלץ והמוצלח ביותר. זאת מפני שמשטחי הבטון חלקים מאוד, כאשר שטח הפנים שלהם ישר לחלוטין, והוא אחיד ומדויק. לבטון ישנה עמידות גבוהה בתנאי החוץ – הוא עומד איתן מול קרינת שמש ישירה, כמו גם כנגד שינויים קיצוניים בטמפרטורה ומעברים חדים בין חום לקור. השולחנות הללו הינם בעצם מבני קבע, והם אינם מיועדים להזזה או העברה לאחר שהוצבו במקומם.

אמנם – תמיד ניתן להזמין שירות מהחברה המייצרת, ובאופן מקצועי הם יוכלו להעביר את השולחן למיקומו החדש, אולם גם פעולה זו אין לבצע בתכיפות או באופן עצמאי.

כתוב/כתבי תגובה