דוגמאות לטבעות אירוסין מיוחדות

דוגמאות לטבעות אירוסין מיוחדות

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים, הם הרגעים בהם אתם מבינים כי מצאתם את אהבת חייכם, כי אתם רוצים לחיות עם בת הזוג לעד, וכעת כל מה שנותר הוא פשוט להציע נישואין עם טבעת שרכשתם מבעוד מועד באתר מאור תכשיטים ומכאן "לרכב יחד אל השקיעה".

כיום אפשר להציע נישואין במגוון שיטות וצורות כמו בבילוי רומנטי בחוף הים, בנופש או בחופשה בחו"ל, ברגעים יפים וספונטניים, כמו גם סתם ככה במומנט אינטימי של שניכם.

כיצד תבחרו את טבעת האירוסין שתשלפו לבת הזוג?

הנה כמה דוגמאות לטבעות אירוסין מיוחדות:

טבעת טריו – טבעות טריו הן טבעות בעלות מראה מלכותי תוך שמה שהופך את הטבעת לכה יפה ופופולארית, הינו שיבוץ ייחודי של שלושה יהלומים על גבי חישוק הטבעת. טבעות כאלה יכולות להיות משובצות עם שלושה יהלומים בגודל שונה, או שהן משובצות באמצעות שני יהלומים בכל צד, תוך שבמרכז ישנו יהלום מרכזי מרהיב.

טבעות סוליטר – טבעות סוליטר הן השכיחות ביותר בעת הצעת נישואין, כמו גם שהן המועדפות ביותר בקרב נשים צעירות. טבעת כזאת אשר כולל יהלום אחד בודד במרכז החישוק, אשר מקנה מראה קלאסי אלגנטי ונוצץ, תוך שכיום אפשר לבחור שלל טבעות סוליטר מסוגים ובגוונים שונים ובכך להתאים את טבעת האירוסין לטעמה של בת הזוג.

טבעת הילו – טבעות הילו הן קצת יותר חדשות בתחום התכשיטנות והיהלומנים והן כאלה אשר מקרינות זוהר ויוקרה בלתי נגמרת! הטבעת משובצת שלל יהלומים קטנים וגדולים לכל אורכה של הטבעת, כמו גם שהטבעת עצמה משובצת יהלום מרכזי באמצעה, שסביבו יהלומים קטנים ונוצצים: מה שמקנה את המראה הזוהר שלה הלוא הוא ה"הילו": סוג של הילה מרהיבה שנוצצת לכל עבר ממראה הטבעת.

אז כיצד בוחרים?

בזמן שאתם בוחרים את הטבעת המתאימה ביותר, נסו להבין מהו טעמה של בת הזוג על ידי סקירת תיבת התכשיטים שלה. בנוסף מומלץ להתייעץ עם חברות קרובות של בת הזוג, למדוד את אצבעה על ידי בחינת טבעת שכבר קיימת בתיבת התכשיטים ובכך לבצע התאמה מושלמת של טבעת אירוסין אותה תשלפו ביום המקסים והרומנטי בחייכם.

קראו גם:

איך לבחור תכשיטים לאישה שלך?

כתוב/כתבי תגובה