דוגמאות למשחקי ODT

דוגמאות למשחקי ODT

תוהים אילו משחקי ODT עשויים להתאים לסדנה שאתם מתכננים לעובדים או לתלמידים? בין המשחקים הפופולאריים אפשר למנות הזזה של כדור באופן משותף אל עבר חור על גבי לוח עץ, סולמות ונחשים, מונופול, משיכה בחבל ועוד. כל המשחקים הללו דורשים מספר רב של משתתפים ובכך מאפשר לכולם להכיר אחד את השני טוב יותר.

בכדי להשיג תוצאות טובות מהפעילויות שאתם בוחרים לקיים, יהיה כדאי לכם לשים דגש על הדרך שבה אתם מחליטים לפעול ולזכור שהכול יוכל להיות הרבה יותר פשוט אם רק תבחרו לקיים משחקים בעזרת מדריך מקצועי ומנוסה שיוכל להנחות את כל המשתתפים ולעזור להם להיות הרבה יותר מרוצים.

תחשבו על טובת העובדים

עליכם לחשוב ברצינות על כל מה שאתם בוחרים לעשות על מנת שבתוצאה הסופית העובדים שלכם יוכלו להיות הרבה יותר מגובשים ולהרגיש טוב יותר בכל פעם שהם צריכים להגיע למקום העבודה. כך שעליכם לשקול את כל הצעדים שלכם בפן הזה ולזכור שזה לא צריך להיות מורכב אם רק תדעו לפעול בשיקול דעת מבחינתכם בפן הזה.

בכדי שיהיה לכם כיוון יותר ברור בכל הנוגע לפעילויות המתאימות ביותר והמשחקים שעשויים להתאים לצוות העובדים שלכם, אז יהיה כדאי לכם לתכנן את כל מה שאתם הולכים לעשות בהתאם להעדפות האישיות של העובדים ובשיתוף פעולה עם מדריך מקצועי שיוכל לעזור.

האם אתם יודעים מה לעשות בפעילות?

במידה ואתם לא כל כך בטוחים לגבי מה שאתם צריכים לעשות על מנת להפוך את הפעילות שאתם מתכננים למוצלחת, אז יהיה כדאי לכם לזכור שאתם יכולים להפוך את הבחירה שלכם להרבה יותר פשוטה על ידי כך שפשוט תבחרו ליצור קשר עם גורמי מקצוע רלוונטיים בתחום.

מדריך בעל ניסיון בתכנון של משחקי ODT וסדנאות מתאימות עשוי לעזור לכם ולהוביל לכך שתהיו בסיטואציה הטובה ביותר בכל הנוגע לחשיבה על טובתם של צוות העובדים וההנאה שהם יוכלו להפיק מהפעילויות השונות שהם ייקחו בהן חלק. זה לא צריך להיות מורכב אם רק תשתפו פעולה עם הגורמים המתאימים בתחום הזה.

קראו עוד על: משחקים גדולים לבתי ספר

כתוב/כתבי תגובה